Опит за убийство на Тръмп

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Бившият президент Доналд Тръмп стана мишена на опит за убийство в събота на митинг в Пенсилвания. В началото на неделя ФБР идентифицира стрелеца като Томас Матю Крукс, на 20 години, от Бетел Парк, Пенсилвания.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Това ми е много подозрително. Смятам, че това е било планирано. Или като рекламен трик, или "дълбоката държава" е искала да го убие. Има толкова много подозрителни неща в този случай, а изненадващо днес е националният конгрес на републиканците.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Определено мога да видя това. Като начин да увеличи броя на гласоподавателите си. Idk просто изглежда толкова рисковано в много отношения. Той ще влезе в затвора, ако го инсценира. Освен това е бил толкова близо до смъртта си, че изглежда крайно
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Странно е как от всички места, покривът в пряка видимост на Тръмп не е бил обезопасен, до него е имало стълба и че снайперистите от тайните служби са били многократно помолени да не стрелят.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Всичко, което чувам, е, че тези покриви е трябвало да бъдат покрити. Това е идеално място за снимане
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Освен това е малко вероятно стрелецът да е пропуснал, освен ако не е било нарочно... не знам много за оръжията, но би трябвало да е лесно да се застреля Тръмп от мястото, където е бил, с AR не по-малко. Тръмп дори не се е нуждаел от шевове. шибано смешно. мисля, че е било просто за да се разсее от него цялата съдебна драма или за някакъв вид съчувствие, предполагам. "аз бях прострелян, защитавайки правосъдието, така че трябва да гласувате за мен!"
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Куршумът попадна в ухото му само защото той премести главата си в подходящия момент. Ако не беше решил да погледне настрани, щеше да е мъртъв.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
IDK Чудя се дали това е нещото, което му носи победата
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Байдън се отказва и подкрепя Харис
 
Top