Използване на технологии за изкуствен интелект за разкриване на трафикантите на опиоиди в тъмната мрежа

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3

Одит на Службата за програми в областта на правосъдието Национален институт на правосъдието: Използване на технологии за изкуствен интелект за разкриване на трафиканти на опиоиди в тъмната мрежа Грант, отпуснат на Изследователската корпорация на Университета на Западна Вирджиния

(резервна връзка)


Знам, че вие, гьонсуратите, не обичате да кликате на линкове, така че просто ще копирам и поставя това, което ми се стори интересно, тъй като го прочетох сам.

Страница 2:

Страница 6:

Страница 9:

Страница 10:

Страница 11:

Останалата част от документа само се оплаква от изследователите, че не попълват правилно документите и не проследяват разходите.
Някой си имал неприятности заради конфликт на интереси.


Бележки на потребителя:
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Интересни неща. Одитният доклад не съдържа много важна за нас информация, но може да бъде трамплин към публикуваните научни трудове, които всъщност разкриват използваните методи и техники. Би било добре да се поставят връзки към тях, ще се опитам да намеря някои и да ги свържа тук.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Ключовите думи iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective не дават нищо в търсачките. Вероятно документите изобщо не се позовават на тези термини и ще са необходими сериозни усилия, за да се претърсят документите, свързани с WVURC.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Хах, съдържанието на поста ми беше променено, благодаря за вниманието на служителите, джизъс, просто се опитвам да добавя стойност
 
Top