• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Нека съберем екип

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Момчета, нека да създадем екип за производство на лекарства и тяхната комерсиализация. Нека създадем частна дискусионна група тук, в сайта. Обадете ми се pv
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
kkkkkkk you're talking as if it's very simple and easy, do you already have some knowledge?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Бил съм мениджър в бока де фумо и почти се забърках в международен трафик на наркотици. Когато става въпрос за производство на наркотици, няма никакви затруднения, тъй като на сайта е обяснено как да ги синтезирате. Има и доставчици. Това, което липсва, е организация и екип, който да планира и осъществи действията.
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
брато, нямам никакъв опит в трафика или нещо подобно. но имам желание и нетърпение да навляза в този живот. планираш ли това с някого или си сам? как искаш да създадеш екипа и как ще комуникираме? смяташ ли, че можеш да направиш всичко това тук, или мислиш да събереш момчетата?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Съберете екип от бразилци. В този бизнес се движите напред само когато сте организирани, защото всеки член е от съществено значение, независимо от ролята му. Идеята е да произвеждате, за да продавате на ПКК, CV и по-малки организации на улични търговци. Преди имах контакти във фракциите, но след Б.О., през който преминах, загубих връзка. Въпреки това не е толкова трудно да се свържеш с тях. За съжаление, доколкото виждам, БР не се появяват много често тук. Но ако успеем да наберем повече хора, бихме могли да създадем група, в която да обсъждаме цялото планиране.
 
Last edited:
View previous replies…

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Мисля, че 3 или 4 души са достатъчни, за да се започне работа. Имам приятел, който се интересува, и можем да работим заедно. Какво искате да произведете, колко грама, откъде ще купим необходимите материали, колко ще струва и за колко искате да го продадете? Нека да създадем група, за да обсъдим това по-подробно.
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Нека да го организираме. Предстои ми да направя няколко схеми, за да събера пари и да инвестирам в него. Преминах през много Б.О. Сега ще се възстановя и ще се заема с това. Оставих съобщение на вашия PV
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
На кого продавате?
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
брато, мисля, че продажбата е най-лесната част от всичко това. проблемът е в закупуването на материалите и мястото за производството им
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Елате на частно. Имам предложение!
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
ние сме активни в сайта
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Хайде, момчета, имам желание да участвам. Нека се заемем с това.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
момчета за салве< имам контакти за продажба на кг на едро и мога да намеря място за производството им, бих искала да знам дали някой от бр, който е на линия с нас, е химик и може да синтезира въпросните съединения?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
За производството разгръщаме. Имате ли контакт за продажба на кокаин в кг?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Да се захващаме за работа, имам много работа BR. нека общуваме и да я осъществим
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
да! толкова, колкото кокаин, MD и метамфетамин!
:unsure:
но чакай, не разбирам, искаш да произвеждаш кокаин в бразилия? никога не съм чувал за синтезиране на кокаин тук, в бразилия, защото растението расте там само в съседните страни... мислех, че говориш за MD и метамфетамин, ако някой тук е истински химик и не си играе на break bad, а наистина знае как да го направи, може да изкара пари, надявам се, че не говоря с 12-годишни деца, които говорят глупости в интернет!
но ако идеята е наистина гореща, може да се направи!
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
тук има много такива, брато, трудно е да намериш някой в бр, който да знае как да произведе лекарство. мислех да се опитам да го произведа сам, но няма как, няма къде да опитам. търся доставчици в други сайтове, за да видя дали мога да го препродам
 

reidobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Мога да си набавя качествени такива, но М вече ги правят в РЖ... но мога да си набавя качествени такива от Европа.
Мога да си набавя и бялата, ако ми е необходима.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Ако някой от вас е химик и разбира от темата, и наистина иска да направи отговорен аванс, свържете се с мен на PV!
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Както обясних на четири очи, кокаинът в Бразилия е най-добрият вариант, mdma или mda в Бразилия, хората произвеждат много от него, за съжаление в Бразилия са свикнали с лошите неща, винаги се старайте да сте една крачка напред в качеството и ще стигнете далеч!

Това е намерението, нека да се съберем и да създадем добър пазар за договаряне на нещата ! Имам много неща в ръка, които да предоставя на тълпата на BR !
 

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Човече, аз съм истинска кучка
получаването на екстази от пкк е най-голямата глупост на света, човече, това е толкова шибано ЗЛО
боже мой
 
Top