Инструкции за работа с видеоклипове.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Уважаеми приятели. Започнахме огромна работа по създаването на наши собствени уникални видео инструкции за синтез на различни вещества. Скоро ще започнем да ги публикуваме, така че начинаещите да могат да използват видеото, за да разберат как правилно да синтезират едно или друго вещество.
Разполагаме с пътна карта на тези работи. Но също така ви молим да ни съобщите от какви видео инструкции се нуждаете. Не се ангажираме да изпълним всички заявки, но със сигурност ще направим най-търсените.
 

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
уау! със сигурност добрият стар рр / и / е.. и всичко (очевидно!) друго.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Определено товаһттр://!!!!, както и подготовката на РП от мачовци, тъй като именно оттам биха се снабдили повечето тайни химици и това е най-икономичният начин за получаване на чисти I2 кристали. което, предполагам, ме води до моето некто предложение, което някой друг вече предложи : синтез на прекурсори с маршрут, най-близък до този, на който би бил способен средностатистическият домашен химик.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Страхотни новини Шеф
Искам синтез само на продукти, които все още са законни днес
Отивам за Bmk Glycidate Powder CAS 16648 44 5 към амфетамин фребазното масло

Избирам праха, защото доставката е много по-лесна от тази на течностите.
и все още е законно
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Основното е, че синтезите трябва да започват от налични прекурсори. Ако това е така:

1. Пиперонал --> MDMA
2. Бензалдехид --> P2P
3. P2P --> метамфетамин
4. Пълен синтез на 2С-В (от анетол, за предпочитане)
5. ако направите такъв за ЛСД, ще бъде толкова готино. Но не съм сигурен, че е препоръчително.
6. Може би някакво успокоително? Като метаквалон или някакъв диазепин.
7. Прекурсори: P2NP, PMK, NNP ...
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Да, точно така, би било чудесно, ако покажете не само синтеза на желаното вещество, но и как отделните вещества са били произведени преди това от вещества, които са по-лесно достъпни, но като отделно видео тогава. Подобно на блог, който препраща към себе си.
Така че в инструкциите видеоклиповете да могат да бъдат свързани. Някои вещества се използват и по-често, тогава може би ще можете по-добре да определите приоритетите си и да стигнете по-бързо до желаната цел.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Да. Chemplayer прави това в повечето си видеоклипове: "Ами направете <това> от <това>, което произведохме в по-ранен видеоклип".
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Синтез на кетамин от нулата би било хубаво , но би било добре да се синтезира директният прекурсор хидроксилимин (имин , а не амин). тогава следващите стъпки ще бъдат много лесни

Също така синтезът на mdma с формамид и т.н. би бил чудесен!
 

hardik696

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Удивително е да видите тези.

( " _ " )
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Имате ли достъп до Hydroxylimine HCL CAS: 90717-16-1?
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
добри новини
Искам да обясня точно състава на амфетамина, защото съществуващият не е ясно обяснен
В допълнение към обяснението за това как правилно да се измие амфетаминът
Благодаря ви, пожелавам ви успех
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
не!!! за това искам видеото, в което се обяснява как да го ситезирам... оттам нататък синтеза на кета е много лесен
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да, така е, но без достъп до прекурсора... ако искате да синтезирате прекурсор, лесен за получаване на К, можете да го направите от 1-бромоциклопентил-(о-хлорофенил)-кетон, който е мор лесно да се купи и можете да получите 1-хидроксициклопентил-(о-хлорофенил)-кетон N-метилимин, за да направите по-късно К.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Това е наистина добра новина за начинаещите. Ще поискам видеоклипове за синтез на синтетични канабиноиди, като започна с най-простите и тези, чиито реагенти могат да бъдат получени лесно.
 

509171594

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Имам дигитализирана версия на Prissler (Fester's) "Готвене с чичо Фестър DVD) не съм сигурен дали някой го иска, но dm ме с безопасен начин за качване на файла и ill го направи. Ако проверявам обратно тук някога. Без обещания.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
о, наистина? не го знаех... бихте ли ми изпратили подробности за Synth? имате ли линк или нещо подобно? или PM и т.н., моля.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ето го и него:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/ketamine-from-2-2-chlorophenyl-2-hydroxycyclohexanone.1385/#post-7398
 
Top