Какво представлява 2-фенилетиламин хидрохлорид CAS 156-28-5

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Някой работил ли е с това?

Някой ми казва, че това е силен ефедрин и ще се редуцира до D-Meth по същия начин като ефедрина?

Не мога да намеря никаква информация за него

HEU5hSWB7w
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
На всички ни се иска това да е вярно, но нито е, нито е. 2 -Пеа, известен също като b-фенилетиламин, е естествено срещащ се катахоламен невротрансмитер, който се намира в мозъка ви. Той е мощно лекарство, но издържа само около 30 секунди, преди да бъде разграден от МАО-В. Ако го погълнете, той дори не достига до мозъка ви, защото в червата ви има много моноаминооксидаза. Хората са опитвали да приемат толкова много, че да изчерпят МАО, и това може да стане с няколко грама б-ра.
Това е скелето, от което са направени толкова много наркотици, фенол с въглеродна верига... метамфетамин, амфетамин, всички халюцинагени във ФИКАЛ ( което е съкращение на фенилетиламини, които познавам и обичам), катионони, антидепресанти. Планини от наркотици са заместени фенилетиламини. В структурно отношение ТО Е само с няколко молекули по-различно от амфетамина . Молекулите са трудни за правене на каквото и да било. Има нещо на фениловия пръстен, хидрокси? Това все още не съм видял да се премахва с разрушаване на молекулата. Има аналог на фентанил, който може да се направи с него. Не съм открил нищо друго, но това е свещеният граал за любителите химици и се споменава в няколко статии около 1915-1920 г., но аз не можах да го намеря, а и стотици преди мен също не са могли.
Алфа-фенилетиламин, сега с него може да се направи нещо
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Излишно е да казвам, че много съм мислил за това. Спомням си, че бях чел неща, които предполагаха, че елементарният цинк и издухването на газообразен б-рахим над невероятно горещ цинк могат да го направят. Това е назована реакция, но никога не съм виждал доказателства, че тя работи конкретно върху фенилетиламин
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Благодаря ви за информацията, г-н Бюхнер 👍
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Съществува път, b-грах ->фенилоцетна киселина -->фенилацетон (p-2-p), след което по този начин има път. Докато преразглеждам тази идея, година по-късно, отново се чудя защо не можеше просто да я халогенираш Направи реакция на заместване за метил моти🤔🤔🤔 хората се държаха така, сякаш това няма да се получи, но аз съм виждал, че работи при катионони...

Написах това вчера и забравих да натисна бутона за изпращане. Отивам да преразгледам това е. Със сигурност ще е лесно, тъй като го продават в GNC и на 10 други места.
 
Top