Каква тема използвате вие?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
като знаете малкото нещо за избор на цвят в ъгъла? какъв цвят избрахте вие? аз обикновено правя розово, но го смених със синьо, защото мисля, че изглежда по-добре с новия ми pfp lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Имам зелено, но сега се превключва на лилаво(розово) от вашия спусък
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Какво е това?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ZmOLCnqywa

Малката палитра
Какъв цвят избираш? моят е розов rn
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
О, разбирам. Няма JS тук :-(
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Им се връщам към зеленото, което ми е любимо и за моя поглед, виолетовото с бели линии не бяха добри за окото ми
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Иска ми се да има тъмен режим. да, има сива опция, но ми се иска всички бели части да са черни или тъмно сиви, докато всички цветни части могат да останат цветни. розово и черно би било сладко и много по-лесно за очите ми.
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Пожелание към администраторите тогава. Хладнокръвно му кокаинът е евтин и доста голям просто се наслаждавайте на мокрото. Моля, отбележете го. Не съм получил никакъв кокаин по никое време все още. Кокаинът/хероинът на плочата е като 50$/г, тази тежка природа не може да бъде имитирана от rc, както и салвиноринът и целостта на канабиса. ЛСД е на базата на брашнена гъба. Всички сте съгласни, а?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Никога не съм правил rc stims, така че не бих могъл да знам, но не мисля, че повечето rcs биха се доближили до кокаина. и да, наистина е евтин, но все пак е с добро качество за цената. добре за продавача. съгласен съм, че rc психеделиците не са толкова добри, колкото традиционните. не съм правил нищо синтетично, но като например shrooms са по-забавни от по-малко известни неща като lsa.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Диметокаинът е много евтин слаб рк кокс. 5меоДМТ се произвежда предимно като рс и е топ халюциноген, рс са повече от природни и добри. Пцилозибиновите гъби са по-силни от семената на ЛСД слаб аналог на ЛСД, това е даденост...
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Тази функция е толкова полезна, колкото и вашата длъжност.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Дори децата знаят това
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ако никой не го е споменал, ако сте на едно устройство, кликнете върхуmsettinfs, превъртете долу, about phone, и след това кликнете върху build # 7 пъти. Включили сте функцията за контрол на разработчиците. Кликнете върху това и можете да наложите тъмен режим на всичко. Защо yo5 са там в режим за разработчици, продължете напред и активирайте " принудително разрешаване на приложения на външни и това ще ви позволи да преместите почти всяко приложение в SD колата си
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Тема номер 7 + система тъмен режим правила за мен !
 
Top