Question Защо викодин изглежда толкова необичаен?

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Не съм експерт по опиоидите, може би оксидите се синтезират по-лесно; знам само, че съм шокиран, че не мога да намеря нито една публикация за това.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Опитът ми показва, че хората искат предимно големите неща като оксид. Просто сега е трудно, защото трябва да се притеснявате за фен
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Предполагам, че никога не съм вземал оксижен, но викодинът, когато бях по-млад, почти действаше като дълготраен кокаин; но имам това адхд, така че резултатите може да се различават.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
79
Reaction score
59
Points
18
Deals
14
Самата марка вече не се произвежда, но мисля, че повече хора са запознати с този термин, отколкото с някои от другите като loraset или loratab и Norco, които също вече не се произвеждат в САЩ. Хидрокодонът е почти всичко и има проблеми с доставките поради всички съдебни дела и репресиите срещу опиоидите, така че сега се произвеждат само генерични лекарства и голяма част от тях вероятно не се произвеждат в САЩ. Освен това оксито винаги е било по-популярно и е било номер едно. 1 по предписание за болкоуспокояващи в продължение на много години в САЩ, докато не започнаха репресиите, но може би все още е така? И да, те влияят на всеки малко по-различно. Ако искате истински окси или дрос, можете да ги получите тук.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Той е и регионален. Там, където съм израснал, всички хидрохлориди са викодан, а там, където е израснала съпругата ми, всички хидрокодони са лортаб. Никога не бях чувал за "лортаб", докато не навърших почти 30 години.
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Искам да кажа, че това, че викодинът е безумно рядък, не е толкова лошо; искам да кажа, че ако моливите тук са истински, съм далеч по-развълнуван да видя това.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Ще ви потвърдя, че Джеси Джеймс и Тъгкейк имат законни моли
QJdn6GpjDN

Ако превъртиш целия списък на форума, докато стигнеш до раздела за САЩ, пусни се на прикачения пост и вероятно ще мога да ти осигуря безплатна проба, Хайзенбург ще се бръкне в джоба, за да ти даде безплатни лекарства. Това е факт.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Като се замисля, аз също съм запознат само с лортаб. Мисля, че няколкото лекари, от които го получих, казаха "това е" или "е като" викодан. На бутилката обаче никога не е пишело vicodan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Две таблетки с търговско наименование хидрокодон/ацетаминофен. Те са едни и същи, а мисля, че има и няколко други търговски марки( прокарах го)
Vicodin, Norco, Lortab, Co-Gesic, Lorcet, Hycet, Anexsia, Maxidone, Stagesic и Vicodin HP.
 
Top