Защо има толкова много декстроамфетамин там, където живея, а не метамфетамин? Каква е причината?

srsr22

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, момчета.
Не знам къде да го публикувам в този форум, но имам един въпрос към всички вас!

Защо в мястото, където живея, има толкова много д-амфетамин, а не метамфетамин? Дали защото е по-трудно да се направи? Дали е по-скъп на удар, така че d-amph е по-добрият избор? Искам да кажа, че ако химиците знаят как да правят d-amph, колко по-трудно е да се премине към метамфетамин оттам?

Мисля, че това може да е така, защото метамфетаминът е по-вреден за организма, което може да е една от причините. Но метамфетаминът нанася по-силни удари. Искам повече мета тук, но не мога да го видя наоколо за съжаление.
Живея в СЕВЕРНА ЕВРОПА и тук изглежда, че .... d-amph е навсякъде и на всеки ъгъл ... Но няма метамфетамин

Останете в безопасност всички вие
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Това е така, защото прекурсорът p2np все още е легален за производство и продажба, а прекурсорите на метамфетамин бяха забранени и трудни за придобиване, с изключение на p2p, при който се получава рацемичен метамфетамин и производството на метамфетамин от последния струва много повече усилия и пари.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Здравейте. ако имате много d-амфетамин, това означава, че във вашата страна има много PPA (фенилпропаноламин).
Той се продава под формата на разтвори в магазините за домашни любимци за кучета. И лесно се извлича и лесно се получава амфетамин от него.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Искате да кажете, че в някои страни се предлага без лекарско предписание от ветеринарния лекар?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
ами вероятно не е добра идея, но се продава под името Propalin, поне в Обединеното кралство можете да го закупите онлайн без реални ограничения, които виждам.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
А, nevermind оказва се, че съм шибан сляп и това изисква рецепта.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Превръщането на амфетамин в метамфетамин е популярна доста елементарна химична реакция. Може дори да е изгодна за вас там, където се намирате
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Има ли някаква нишка за това как да го направя
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
@Ханк Шрадер, можете ли да дадете линк към добър учебник за d-амфетамин от PPA ?
С най-добри пожелания
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Процедурата е подобна на тази за производство на метамфетамин от ефедрин/псевдоефедрин.
Просто вземете ППА. Пребройте по молове.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
D това означава по-добре от L
 
Top