Question 🙏Prosím, pomozte mi dostat se do výroby a syntézy💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
49
Points
18
Ahoj, jsem na tomto fóru nová a jsem opravdu ráda, že jsem konečně našla lidi, kteří mají znalosti, které jsem hledala!

Takže už jsem téměř dokončil lis na lisování pilulek, vyrobil dmt úspěšně extrahované koncentráty plevelů, míchané chudé atd. a mým cílem je pochopit a dostat se do výroby/syntézy různých látek.

Myslím, že pro začátek po výrobě dmt by bylo nejlepším potenciálním krokem začít vyrábět 4mmc, protože "snadná syntéza", kterou jsem zde našel, je podle mě nejlepší způsob, jak se dostat do výroby látky s velkou poptávkou a jen několika prodejci.

Takže moje otázka zní, jestli je něco, co bych měl nejdřív vyrábět, než se pustím do 4mmc. A jsou i jiné látky, které mohu vyrábět více pak méně "snadno".

Je tu někdo ochotný mě navést správným směrem,co se týče vybavení, které budu potřebovat (magnetické míchadlo atd.).

A kde seženu látky, které se dají snadno poslat do Rakouska?

Jaké vybavení bych si měl pořídit,zejména pro další extrakci/syntézu, jakož.

Bylo by skvělé, kdyby byl někdo ochotný zájemce nováček s trochou zkušeností získat znalosti a dovednosti!

Zdravím 🙏 a předem děkuji!!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
49
Points
18
Stále hledám někoho, kdo by mi zpočátku dodával chemikálie v malém měřítku.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Někdy je lze koupit. Někdy je lze oddělit od chemikálií pro domácnost nebo automobilových chemikálií či odlakovačů atd. Někdy je prostě musíte syntetizovat. 4mmc se zdá být snadné jen proto, že můžete získat 2-b-4-methylpropriofenon. Stejně tak je snadné vyrobit mnoho drog. Kdybyste museli začít s kyselinou proprionovou a vyrobit proproinylchlorid, abyste vyrobili propriofenon, abyste vyrobili para-methylpropriofenon, abyste vyrobili 2-bromo-4-me-propriofenon, nenazvali byste to snadným.
Pokud
chcete pomoc, budete si muset PŘINEJMENŠÍM vybrat, co budete vyrábět, a udělat předběžnou práci. Můžete mi zobat z ruky, ale láhev vám nedám.
 

Í1yk721hk41c1khym1

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 10, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
>Kdybyste museli začít s kyselinou proprionovou a z proproinylchloridu vyrobit propriofenon, abyste z něj vyrobili para-methylpropriofenon a z něj 2-bromo-4- Me-propriofenon, nenazvali byste to snadným.

Udělám to na svém balkoně. Mohu začít od metanolu a platiny získané z katalyzátorů, nebo musím spálit i vlastní síru?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Jeho více záleží na tom, jaké máte vybavení, výroba čehokoli je snadná, pokud máte dobré vybavení.
4-mmc a podobné sloučeniny jsou v podstatě jen redukce trochu vaření a vytažení nepolárním rozpouštědlem, pak se provede krystalizace.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Mohu navrhnout, co potřebujete, a mám know-how.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
To se mu daří. Když odběhne do telefonní budky nebo na přenosný nočník, vyleze s pláštěnkou a spodním prádlem přes legíny.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Sada chemického skla, která obsahuje přibližně 40 kusů, vám pomůže začít s míchací vařečkou. To je za 250 dolarů. Ale to je velmi základní a budete do toho 500 dolarů, abyste byli schopni dělat chemii na vysoké škole 101. Walmart má teď ve slevě sadu VEVOR 1000ML 29 kusů za 99 dolarů! Kdybyste se hodně snažili, sehnali byste ji levněji, ale ve srovnání s opravdu levným sklem je to slušný ser
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Mé vevorově sadě chybí za rok práce jen teploměr... to znamená, že jsou docela dobré.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Rozbití teploměru mi také netrvalo dlouho, ale moje varná deska má sondu a mám termočlánek, který mohu zapojit do pidiregulátoru a který bude jen měřit teplotu, nebo je zabudovaný v cívce, která se zahřívá a drží teplotu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Na hoplatech jsem strávil 3x více, než by člověk měl. První, který jsem si koupil, byla věc za 60-70 dolarů a,along. Nechtělo to uvařit vodu NIKDY! Vlastně to nechtělo jít nad 100 °C, mělo to termistor, který to zastavil. Tak jsem to rozebral a topné těleso bylo o ničem, jako levný fén. Tenké drátky omotané kolem stromečku z hliníkové lepenky. Tvrdilo to 100 wattů. Stowattové topení to nezvládne. Dal jsem do něj 1600wattový hořák na sporák, ale magnetický Flux byl tak silný, že se magnet nemíchal, pak se roztavil do louže. Dále jsem sehnal použitý sms z ebay. Stál 100 dolarů a když jsem ho dostal, míchal jen od 400 otáček za minutu a chyběla mu nožička, a tak jsem ho reklamoval a dostal 50 % zpátky. Oprava míchání byla snadná přímo na potenciometru je potenciometr, který upravuje otáčky, jen jsem ho musel snížit. Mělo to 500wattů a uvařilo to šálek vody za 4 minuty. Hořák odešel a nemohl jsem najít náhradu, která by byla menší, než jsem zaplatil za věc, jít jsem vzal zapalovač dřevěného uhlí a ohnul ho, aby se vešly do dráhy prvku, který funguje, ale bál jsem se nechat bez dozoru. Nakonec jsem se tedy odhodlal a koupil si za 150 dolarů vevor s 500wattovým ohřevem, digitálním ukazatelem a sondou. Tvrdí, že je to dobré pro 5 litrů. Míchání je ale trochu slabé. Samotný magnet je slabý. Morální k příběhu si 500watts ohřev to vás zachrání od plýtvání penězi
 
Top