2-fluoroamfetamin

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Malá zásluha této látky 2-fluoroamfetamin.
Svým stimulačním účinkem je ve srovnání s pásmovými léky na trhu skutečně účinná. Lipofilie nemůže usnadnit orální roa indukci učinit jednoduchou.
Způsob, jakým inhibuje centrální nervový systém, je svým způsobem zvláštní a může být velmi prospěšný i při nahrazování přípravku Adderall. Zjistil jsem, že má podobné výhody dostatečně značné na to, abych ho nazval protějškem jeho bratrance dextroamfetaminu. s ohledem na to, že jsou silně strukturně příbuzné mezi izomerem dextro & fluoro atomem na benzenovém kotouči, je tu určitě nějaká chemická romantika.

Předpokládám, že látka tohoto druhu by vzkvétala v konzervativnějších skupinách; lidé, kteří hledají látky, které vám pomohou prospívat s více léčivým účelem a ale také najít potěšení.

(Možná proto, že se předpokládá, že podporuje uvolňování dopaminu a noradrenalinu v mozku).
Doporučuji všem, kteří se syntetickými látkami, chemikáliemi nebo výzkumnými chemikáliemi teprve začínají, začít zde. Velmi silný je také 2-fa!

Zde jsou užitečné odkazy, kde si můžete prohlédnout fyzikální vlastnosti:
https://imgur.com/a/bd7LlJz
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WUT?! No, pozice 2 je meta, takže je to všechno o sobě, ale metaředitelé jsou většinou deaktivátoři, takže to vytváří zvláštní druh sebehodnocení. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Metařeči rozumím stejně jako ortho a parařeči. Fluor na meta není zrovna nečistota?

Díky mé zkušenosti toto "znehodnocení "znehodnocuje způsobem, který je prospěšný a liší se od ostatních amfetaminů.

- Spánek a probouzení jsou úžasné
- & dlouhodobá uklidňující stimulace následující den. Přetrvává.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Pozice 2 je vždy ortho, nemůže to být meta, protože to je vždy pozice 3 (ortho, meta a para jsou 2, 3 a 4 vzhledem k jiné substituci, která je jedna (1).
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Děkujeme vám za vaše lekce. Ještě lépe rozumím mezi polohami obou látek na benzenovém kruhu a chápu rozdíl.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jak je to ve srovnání se 4-fluoro? Vzpomínám si, že se mi docela líbil, když jsem ho asi před 15 lety zkoušel, byl velmi hladký a "čistý".
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Motivace ostatních k dokumentování tématu mě naplňuje.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Já také. Tak to dopadá, když milujete to, co děláte, a následujete svou vášeň. Rád jsem součástí anonymních skupin, které ovlivňují lidi, aby se povznesli výše. Učení se chemii a technice je způsob, jak přežít a jít kupředu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Měl jsem mozkový závit.
Co třeba tohle? Para nebo meta? J/k, seznamte se s Marou R. Petou, je tu nová.
LvCOmUEVjQ
 
Top