Question 3D tisk lisovacích forem na pilulky

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Velmi dlouho jsem hledal dobrý zdroj pro raznice na pilulky.
Vím, že je má Alibaba atd. ale dovoz do Evropy a clo jsou můj problém.

Můj plán byl vytisknout pouze špičku s logem na jedné nebo možná dvou stranách raznic.

Raznice bez loga jsem už sehnal, takže pokud existuje materiál, který je 3d tisknutelný a dostatečně odolný pro několik docentů výtisků, stačilo by to.
Vzhledem k velikosti/ceně tisku nebude problém po pár výtiscích vyměnit hrot s logem.

Má někdo zkušenosti s 3d tiskárnami a mohl by mi říct, jestli by tento nápad mohl fungovat?

Být schopen vyrobit lis na pilulky s legálními/dostupnými součástkami a 3d tiskárnou by byl super nápad, který jde s duchem tohoto fóra!
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj,
samozřejmě je to proveditelné. Pokud chcete jít na nejvyšší definici, použijte sla-printery. Ty mohou dosáhnout rozlišení až 25 mikronů, ale jsou dražší než fdm-tiskárny. U nich však můžete zlepšit rozlišení použitím 0,2mm trysky. U fdm-tiskáren se jen ujistěte, že používáte 100% náplň, aby byly matrice co nejsilnější.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ano, toto by byl solidní začátek. Myslím, že odlitek není potřeba, nebo bych to zkusil nejdříve bez něj, jen s hrubým tiskem. Pokud máte lis, do kterého stačí vložit nějaké raznice, nevidím v tom problém.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Přemýšlím, že si ji koupím, pokud mě někdo nepředběhne.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
191
Reaction score
78
Points
28
Deals
9
Věci jako ty z oceli
jeho malý prvek, můžete si ho objednat u společnosti, která má CNC stroje

jeho malý tisk a vyžaduje dobré rozlišení, takže fdm tiskárna není opravdu dobrou volbou, protože práce potřebná k jeho dokončení bude velmi náročná a upřímně řečeno nemožná.

většina pryskyřic pro fotopolymery nemá takové vlastnosti jako polymery pro fdm. Obvykle nejsou příliš pevné a při jakémkoli kontaktu se rozmělní.
Samozřejmě existují specifičtější pryskyřice, vlastně je jich na výběr mnohem víc než "klasických" hojně používaných polymerů. Ale jsou velmi drahé a musíte vědět, jak je používat, abyste získali jejich schopnosti.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
191
Reaction score
78
Points
28
Deals
9
bude to fungovat, ale hodně se kolem toho bude šukat, podle mého názoru to není optimální volba
prostě si najděte nějakého místního mladého strojaře, který má vrtačky, a ten vám to udělá ani ne za 50 eur nebo tak nějak.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Je to lepší než platit 20 tisíc za profesionální stroj, který lze vždy vyladit podle toho, co je potřeba k provedení návrhu obrázku v malém měřítku metodou pokus-omyl
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, jaký stroj máte? Mám nějaké matrice, které vám mohu prodat, nebo pokud mi pomůžete s mým přístupem k syntéze mdma, nabídnu vám nějaké.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Nikdo zatím nepřišel na to, který trojrozměrný CNC/frézovací stroj by byl levnější na výrobu malých detailních razítek na pilulky.

S čím potřebujete pomoci v oblasti syntézy..!
 
View previous replies…

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Špatně jsme si rozuměli. Můžu vám dodat tampony, mám na ně čínský kontakt. Ale potřebuji znát model vašeho stroje nebo alespoň velikost vašich raznic. 37 mm? Potřebuji pomoc, abych se mohl pustit do syntézy, protože bych chtěl vyrábět mdma, které bych dával do pilulek. V chemii jsem nováček, ale učím se velmi rychle a jsem velmi, velmi motivovaný. Už jsem pochopil postup přes pmk, ale chápu, že tato cesta je nyní uzavřena...
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Děkuji za radu, pokusím se o tomto tématu něco zjistit. 😘
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Po delším pátrání jsem se dočetl, že Bk-mdma je méně výkonná a vydrží kratší dobu než mdma. Chtěl bych mdma syntetizovat (vysvětlím, vyrábím si vlastní pilulky, ale mdma je příliš drahé na to, aby se dalo koupit (a nikdy nevíte, jaká je jeho kvalita), takže moje ziskové rozpětí je příliš nízké. Abych vyřešil svůj problém, musel bych mdma syntetizovat). Jsem vysoce motivovaný a rychle se učím.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Lis na tablety by měl být vyroben z kovu, protože k tisku potřebuje silné díly a velkou sílu k vytvoření tablety. Nejmenší lisy váží od 100 kg. Nemyslím si, že by se takové zařízení dalo vyrobit na domácí 3D tiskárně z plastu. Pokud potřebujete vytisknout opravdu malý počet tablet, pak je nejlepším řešením enkapsulátor. Nebo si můžete koupit lis na tablety z Číny. Nebo podle výkresů vyrobit lis na CNC frézce.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Ty je prodávají ve Velké Británii, ale kladou otázky, k čemu je používáte? Pokud vlastníte společnost ect Plus potřebujete ID

 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vytiskl bych pouze ty části, na kterých je návrh. Tedy jen raznice a aby byly co nejplošší. Zbytek shopuld být kovový.

Zajímalo mě, jestli je to proveditelné, a zkušebně jsem si vytiskl několik raznic. Fungují perfektně. Vytiskl jsem je pomocí 0,2mm trysky na fdm-tiskárně. Myslím, že pro testování návrhů nebo pro malé množství jsou ideální.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Páni, to zní skvěle!!
Můj plán byl úplně stejný, tiskli jste celé razítko, které se upíná do lisu?

Mohl bys nám prosím ukázat pár obrázků?

To by bylo super zajímavé, protože vlastním lis na pilulky bez razítek, takže by to pro mě byla naprostá změna hry, abych ho konečně zase zprovoznil!!!
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Mám thdp 3, který váží asi 30 kg.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Je dostat do Spojeného království, museli byste ho rozebrat a poslat po částech. Požádal jsem o to čínského prodejce a ten to zcela odmítl.
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Pokud mi pomůžete vyrobit mdma, mohu vám pomoci najít vaše štěstí (mám TEN čínský kontakt, který potřebujete!!!).
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Spousta informací na fóru týkajících se BMK
 
Top