Účinky, trvání a stažení 5f-adb?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den všem,

plánuji zakoupit 100 g 5F-ADB. Mám velké zkušenosti s MDMB-4en-PINACA a většinou syntetických kanabinoidů JWH. Pro ty, kteří již 5F-ADB vyzkoušeli, jaké jsou jeho účinky ve srovnání s běžným THC? A také jak dlouho trvají účinky?

A nakonec by mě zajímalo, kolik byste ho museli užívat, aby se vyvinula závislost, a jaké jsou chutě.

Děkuji vám všem za vaše postřehy!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Hej hej

Používám obě tyto knihy už léta
Můj oblíbený je 5cl ale jeho i čas otázka kvality z šarže v této době kdo většina šarží pochází z prekurzorů bych řekl že jsou velmi silimar vůbec
Pokud jste si všimli že v poslední době jde do světa v této době zelená , červená a bílá 5f adb šarže 😂

Pokud potřebujete více infos pls pm
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
5F-ADB je mnohem účinnější než THC. Uživatelé často uvádějí extrémně intenzivní a ohromující účinky, včetně silných pocitů euforie, změněného vnímání a v některých případech i halucinací.

Vedlejší účinky mohou být závažné a zahrnují extrémní úzkost, paranoiu, zmatenost, agitovanost, zrychlený tep, vysoký krevní tlak, nevolnost, zvracení a v některých případech i záchvaty nebo ztrátu vědomí. Byly také hlášeny dlouhodobé psychické účinky, jako je přetrvávající úzkost nebo depresivní příznaky po užití.

Riziko předávkování je u 5F-ADB výrazně vyšší. Předávkování může vést k závažným příznakům, jako jsou záchvaty, infarkt nebo dokonce smrt. Úzké terapeutické okno (rozmezí dávek, které vyvolá požadovaný účinek, aniž by způsobilo toxicitu) jej činí nebezpečným.

Nástup účinků je obvykle rychlý, nastává během několika minut po kouření, případně vapování. Délka trvání účinků se může lišit, ale obvykle trvá 1-2 hodiny pro vrcholný zážitek, po kterém následuje dlouhotrvající comedown, který může trvat několik hodin. Celková doba trvání může být přibližně 4-6 hodin, ale zbytkové účinky, jako je úzkost nebo nepříjemné pocity, mohou přetrvávat mnohem déle.

5F-ADB je mnohem silnější a ve srovnání s THC má vyšší riziko závažných vedlejších účinků a předávkování. Jeho účinky jsou intenzivnější a méně předvídatelné, takže je podstatně nebezpečnější.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dávám to na dvě osoby s. Noooo tolarence a příznaky jsou velmi děsivé ... a směs je 40gramů na 60 g byliny!!!velice silný,mimochodem pokud nějaký člověk teď správně, kolik % je tato směs prosím řekněte mi, abych byl lepší v mých znalostech!!!! Díky
 
Top