O způsobu syntézy methylfenidátu

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Ahoj lidi, chci se s vámi podělit o zkušenosti ohledně Ritalinu. omlouvám se za svou špatnou angličtinu a menší zkušenosti. nedávno jsem úspěšně syntetizoval methylfenidát z kyseliny Ritalinové. je to snadný způsob.
Nejprve jsem si přivezl 75 gramů kyseliny Ritalin z Číny, protože je to legální látka a nikdo si toho nevšimne.
Pak jsem připravil 500 ml roztoku methanol-hcl jednoduchým způsobem, prostě jsem do methanolu propustil chlorovodík, dokud se nenasytil. nepoužívejte vodný roztok, protože se sníží výtěžek nebo reakce neproběhne Důležité je, aby prostředí bylo suché. k jejich vysušení můžete použít molekulární síto.
Smíchejte je dohromady v láhvi se zpětným chladičem za silného míchání. zahřívání rm 40-45 stupňů celsia, protože vyšší teplota umožní reakci methanolu a hcl a zvýšení vody. kyselina Ritalin se rozpustí pouze část, ale nebojte se toho. Reakce proběhne a rozpustí se celá kyselina.
Po dvou dnech reakce se objeví sůl. rm a sůl dejte na teplé místo, aby se odpařilo všechno rozpouštědlo. rm vysušte a rekrystalizujte pomocí vody. methylfenidát při sušení nezahřívejte.
Při vhodné dávce je účinek plynulý a klidný možná proto, že mám ADHD.
 

Attachments

  • isuwpJ9vVf.jpg
    isuwpJ9vVf.jpg
    5.3 MB · Views: 200

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Ahoj, jak mohu najít dodavatele kyseliny ritalinové v Číně ?
 

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Našel jsem společnost z Wuhanu. několik společností to umí vyrábět. najdete je na stránce s názvem chemical book. také jsem našel, že to prodávají na Alibabě, stačí vyhledat cas19395-41-6 (α-fenylpiperidin-2-octová kyselina).
 
Top