Amfetamine není potentní , mohu znovu okyselit?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Dobrý den, v mé syntéze jsem provedl menší okyselení (produkt je mírně nažloutlý).
mohu své soli vyřešit zpět v rozpouštědlech a znovu okyselit, abych dosáhl lepšího ph ( 1/5 roztoku kyseliny sírové IPA)?
Co může způsobit nedostatek energie? ( když v oleji nezůstala žádná h20 a všechna moje rozpouštědla jsou suchá).
Na zdraví
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ano, solný produkt můžete přeměnit zpět na volnou bázi. Pokud přejdete do připnutých vláken v této sekci, je tam jedno s názvem "Krystalizace metamfetaminu a výroba ledu", které podrobně popisuje, jak toho lze dosáhnout.

Problémy s účinností by mohly být způsobeny kontaminanty, které lze odstranit rekrystalizací.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Aminové soli se uvolňují přidáním roztoku silné báze.
Syntéza NaBH4? Pomohlo by, kdybyste mohli sdělit více podrobností, v současné době je velmi těžké, aby vám někdo řekl něco užitečného
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Redukce sloučením.
Ale Ph vadný byl , protože jsem ho stále okyseloval, až se roztok stal tak hustým.
Když jsem měřil ph proužkem, byl na něm už opravdu hustý síran AMF, takže jsem ho nemohl odečíst.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
V ideálním případě chcete, aby soli byly suspendovány v rozpouštědle, aby co nejmenší část síranu přišla do styku s kyselinou, což by ji mohlo zničit nebo změnit.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Ale udělal jsem roztok po alki 1/1 v rozpouštědle. a kyselinu 1/5 v rozpouštědle pro kapání na tvorbu soli.
přesto to bylo stále příliš husté
 
Top