Amfetamin citrát

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Rozhodl jsem se vyzkoušet amfetamin citrát.
Rozpustil jsem kyselinu citronovou v IPA a přidal ji k amfetaminové bázi, ale soli se moc nevytvořilo, vysráželo se jen trochu soli a vypadalo to lepkavě. (ph = 6).
V čem si myslíte, že je problém?
Kyselina citronová, kterou jsem použil, je monohydrát.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Podle toho, co jsem se zde dočetl, existují 3 typy amfetaminových solí

Hydrochlorid amfetaminu
Amfetamin sulfát
Amfetamin fosfát

Řekněte nám více, pokud víte více

soli amfetaminu
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Existuje více než tyto 3 soli (sacharát, aspartát, oxalát...).

Myslím, že každá sůl má jiné účinky, a tak jsem se rozhodl zkusit citrát, ale nenašel jsem o něm žádné informace.

Našel jsem ale patent, který říká: monoamfetamin fosfát je účinnější, dávka za dávkou, než je amfetamin sulfát.
Překvapivě amfetamin sulfát obsahuje více amfetaminové báze než amfetamin fosfát.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Každá kyselina vytvoří s Amphetaminem sůl, co je báze.
Amfetamin sulfát a fosfát jsou běžné, protože nejsou hygroskopické, říká se, že nevysávají vodu ze vzduchu a nestávají se louží.
Amfetamin citrát nebude s největší pravděpodobností žádný prášek, ale viskózní hmota a nehodí se pro obvyklé způsoby konzumace.
To, že je monofosfát účinnější, je z patentového tvrzení a jako takové má docela stejnou hodnotu jako to, co říká prodejce ojetých aut o autě, které chce prodat. Monofosfát má však vysokou biologickou dostupnost, protože je mnohem lépe rozpustný ve vodě než sulfát, a proto je nástup léčiva o něco rychlejší. Je to ale také velmi jemný prášek, který se šňupe obtížně, protože když člověk trochu moc zatáhne, jemný prášek se dostane přímo do dutin hlavy (nos, čelo), což je nejen velmi nezdravé, ale také velmi bolestivé. A u všech ostatních způsobů podání kromě infuze to nevadí, takže tučnější nástup je kompenzován tm, že nemůžete šňupnout tolik jako u sulfátu na jeden zátah a tak - pěkné, ale nestojí to za to.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Amfetamin je amin. Aminy mohou tvořit komplexy(soli/krystaly), pokud se nemýlím v pojmenování, s každou minerální kyselinou. To znamená H2SO4, HCL, H2PO3 atd. Pro lepší pochopení zde uvádím několik příkladů, jak vznikají:
R-NH2 + HCL →[R-NH3+]Cl-
R-N(R2)-R1 + H2SO4 →[R-NH+(R2)-R1]OSO3H-
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nejen s minerálními kyselinami, ale i s karboxylovými kyselinami. Acetát, vinan (důležitý pro d- a l- ) citrát a další a další. Běžně se používají fumarát a oxalát, protože snadno tvoří snadno oddělitelné suché soli.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Možná bylo nutné absorbovat vodu před okyselením kyselinou citronovou. Vím, že úspěšný příjem suchého produktu a přijatelná bioaktivita. Ale použití fosforečnanů bude lepší.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Postačuje sušení kyseliny citronové (v IPA) pomocí síranu sodného, nebo je nutné ji sušit teplem?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Před okyselením roztok vysušte. Můžete také zkusit použít maleinát (kyselinu maleinovou). Myslím, že je stabilnější
 
Top