Má někdo zájem o společný nákup dusičnanu rtuťnatého? (pouze pro Evropu)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Především. Omluvte se správcům, pokud se nejedná o správnou sekci.


Myslím, že jsem ve stejné situaci jako mnozí z vás a jsem učedník chemie pro syntézu vlastních léků. Jedním z potřebných materiálů pro Speed je dusičnan rtuťnatý, který je poněkud obtížné získat (i když vždy můžete koupit pár teploměrů, abyste se pokusili provést amalgram).


V Indii jsem našel několik docela spolehlivých dodavatelů s velmi dobrou pověstí. Problém je, že zásilky odtamtud jsou poněkud drahé. Dusičnan rtuťnatý (II) se mi podařilo sehnat za 700 dolarů za 500g láhev. Což je pro mě hodně (k výrobě návodu na tomto fóru se používá pouze 0,1).

Moje představa je, že bychom mohli zorganizovat objednávku mezi třeba 3 lidmi a že bychom dostali něco levnějšího. Bylo mi řečeno, že zásilka je poměrně rychlá a dostal bych ji do 1 týdne. A pak bych vám to mohl poslat obálkou (pouze Evropa).

V případě zájmu se můžeme ozvat na Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pokud se najde alespoň pár lidí, kteří budou ochotni do toho investovat, zaplatíme to celé. Tímto způsobem prověříme dodavatele a poté jej přidáme sem do seznamu. A uživatelé nám to mohou zaplatit, až to dostanou.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Počkejte, může se někdo podívat na tuto stránku https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170.
Myslel jsem, že jsem to našel, ale když slyším o nákupu od indického dodavatele, tak si přestávám být jistý. Je to polská webová stránka, kde se chystám koupit většinu činidel pro syntézu mefedronu, ale hledal jsem i činidla pro rychlost cena je 57 zł za 5g, takže něco kolem 12$.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
To vypadá velmi dobře a především v rámci Evropy! Může to být lepší varianta než se pokoušet o dovoz z Indie. Děkuji.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mluvil jsem s nimi a prý neposílají mimo Polsko. škoda.


Znáte více stránek tohoto typu?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Ano, znám ještě jednu stránku, ale jsou velmi drahé za 100g chtějí 118$ a 67$ kvůli dopravě do UK, ale vložím vám to https://www.n2o3.com/pl/katalog/produkty/rteci-ii-azotan-1hydrat_10399 a chtěla jsem se zeptat, jestli je opravdu tak těžké sehnat dusičnan rtuťnatý ve vaší zemi, vždycky jsem si myslela, že v Polsku je velmi těžké sehnat jakákoliv činidla.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ano, i ten jsem viděl s pol-aurou. Poslal jsem jim e-mail, ale stále mi neodpověděli.

Každopádně si myslím, že jsem našel kontakt v Polsku, který to tam může koupit a poslat do Španělska.

150 € je možná trochu drahé za 100g, ale výtěžnost dusičnanu rtuťnatého podle amalgramu ve videu zde je 0,1*7g amfetaminu. To je asi 70 g amfetaminu na každý gram dusičnanu rtuťnatého. Myslím, že je to více než přijatelný výkon.
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mohli byste se podělit o indický zdroj? Rád bych se jich zeptal, zda jsou ochotni zasílat do Severní Ameriky, na zdraví.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Pokud jste ze Španělska... proč si nekoupíte rtuť HCL? existuje mnoho webových stránek, které prodávají... creeme...
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, mám zájem. Prosím, dejte mi vědět do PM, pokud jste pro společný nákup
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Prosíme, neobracejte se na žádnou z větších chemických společností s vlastním e-mailem nebo jakýmkoli způsobem, který by mohl být vysledován k vaší osobě. Často mají povinnost nahlásit jakékoli podezřelé žádosti policii. A žádná z nich stejně nebude prodávat soukromým osobám.
 
Top