Jsou rostliny efedrinu účinným způsobem získávání efedrinu?

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Jak mnozí z vás vědí, metoda P2NP je pro mnoho lidí velmi obtížná, protože zahrnuje materiály, jako je nitroethan, jehož prodej podléhá kontrole, a neexistují žádné alternativy.

Druhy rostliny efedry (Ephedra Campylopoda, Ephedra Major) obvykle rostou hojně v zemích sousedících se Středozemním mořem. Velmi by mě zajímalo, zda může být zpracování těchto rostlin, a tedy získání efedrinu, krátkodobě i dlouhodobě efektivní.

Jakákoli pomoc od lidí, kteří se v této problematice vyznají, by byla opravdu užitečná.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Pokud máte dobrý a velký zdroj efedrinu - je to skvělé.
Pokud však vaše podnebí není schopno tuto rostlinu produkovat - použijte pseudo nebo norefedrin.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Víte, kolik efedrinu by bylo potřeba k výrobě přibližně 1 kg efedrinu, plus minus? Abyste mi pomohli přezkoumat mé možnosti a pochopit, kterou cestou bych se měl vydat.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Myslím, že byste se měli pokusit najít nějaké dodavatele efedrinu na pseudo, nebo léky, které obsahují pseudo.
Také můžete zkusit norefidrinu. Můžete ho najít v některé veterinární lékárně.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@hermano Pokud počítám správně, potřebujete rund asi 50 kg rostliny s dobrým přirozeným procentem aktivního Substanzen, abyste získali 1 kg směsi Všech alkaloidů v ní. Nejsem chemik, jsem jen matematický a fyzikální maniak. A také potřebujete správnou rasu efedry, protože procento. Také potřebujete 100% výtěžnost
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Určitě bude velmi obtížné získat nějakou hodnotnou částku. Pokud to chcete udělat v "hobby" měřítku, můžete zkusit replikovat některý z četných článků popisujících tuto extrakci, ale kilogramové měřítko je pravděpodobně velmi zdlouhavé
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Efedrin si můžete vyrobit doma pomocí benzaldehydu, kvasnic a cukru.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Vytvořil jsem příspěvek vysvětlující tento proces. Není to zdaleka tak jednoduché
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
L-PAC u nás bohužel není reálně proveditelný, diskutuje se o něm již mnoho let, aniž by se nakonec něco podařilo. Všechno jsou to jen spekulace.

Extrakce alkaloidů obecně vyžaduje mnoho kilogramů rostlinného materiálu, například kokain, 1 kg vyžaduje k výrobě v průměru 250 kg listů, abyste měli představu.

Doma v malém měřítku, pokud si to opravdu přejete, to možné je. Ze 2 kg Ma Huang můžete extrahovat asi 10-15 g efedrinu, který použijete pro malé množství.

Na internetu ho najdete k prodeji, pokud si vyhledáte "Mo Huang". Druh, který chcete, je Ephedra Sinica stapf. Nepoužívejte mormonský čaj, protože obsahuje velmi málo alkaloidů.


Podle mě je nejlepší Soxhletova extrakce.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Pokud jste Číňané, je to bezpečné a snadné. Efedra je podobná jiným rostlinám. Někteří lidé v Číně považují za efedru plevel. Kromě toho je v Číně pro pěstování cenný pouze jeden druh efedry. Ostatní druhy mají buď nízké množství, nebo jsou chráněné.
 
Top