Nejlepší rozpouštědlo pro rekrystalizaci pseudoefedrinu

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Dobrý den,
mám dotaz. Jaké je nejlepší rozpouštědlo pro rekrystalizaci pseudoefedrinu? Myslím tím v rozpouštědle při normální teplotě Jeho nerozpustnost, ale pokud zahřeji, pseudoefedrin je rozpustný. Prosím, pomozte mi, na internetu jsem to nenašel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Za prvé, proč byste chtěli rekrystalizovat pseudoefedrin?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Myslím, že možná myslel to, jestli je kromě metanolu ještě nějaký jiný Solent, který by se dal použít k extrakci pseudo z pilulek. no získat pseudo, které je farmaceutické kvality, kde ho můžete prostě bam vysypat, je sen . Takže můžete rozpustit pilulky ve vodě, pak dát rozpouštědlo nahoru a louhovat, abyste získali čistší pseudo????.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tomu bych říkal extrakce, nikoli rekrystalizace. Abyste mohli provést slušnou rekrystalizaci, musíte začít s poměrně čistou chemickou látkou, pseudoefedrin z pilulek nemůžete rekrystalizovat v jednom kroku.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Žiji v zemi, kde je pseudo silně omezeno, takže je běžné pouze jako směs pseudo s ibuprofenem, kterou jsem extrahoval etanolem a nechal odpařit. Pak jsem přidal vodu a přefiltroval ji. A nechal jsem vodu odpařit, ale mám velmi špinavý roztok pseudo a dextrózy nebo jiných věcí. Použil jsem Nurofen Stopgrip, který si můžete najít na internetu, pokud chcete.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Co říkáte na tento kraťoučký nápad? Řekněme, že bych mohl z reakce oddělit olej. A umístit ho do retorty a dát kádinku s acetonem a chi, kdybych nechal olej v retortě odkapat do kádinky, vykrystalizoval by? A když začnu s nejlepšími E,R&I, které mohu získat, bude konečný produkt špičkový? A existuje nějaká rovnice, podle které bych mohl zjistit, kolik by vážil kyslík na dané množství pseudo. A jaká je dobrá výtěžnost na moskevské trase. A z těch tří Moskva ,hypo nebo Nagai, která má nejvyšší yeild.? a můžete mi říct, proč po tom, co jsem si udělal bezvodý (březový) pervitin, bych začal halucinovat ? Může být některý z lithia, které se používá, napájen rychlostí, pokud nás to hodně
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Polovině z toho nerozumím. moskevská metoda může přinést až 90 %, což je ve srovnání s ostatními hodně. Můžete porovnat molární hmotnost pseudoefedrinu/efedrinu s m. Et. Meth a to vám dá hmotnost 0. (x 1 000 000, množství molekul v mol.) Nebyl by to aceton, aby něco vykrystalizovalo. Copak nevidíte video o rekrystalizaci pervitinu? Myslím, že Moskva a nagai mají nejvyšší výtěžnost, ale nejsem si jistý.
Halucinace při speedu jsou běžné. Není to tím lithiem. Většina lidí to zažívá kolem konce druhého nebo třetího dne. Lithium může skončit v produktu. Stačí málo a zabije vás to na dlouhou trať.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Neřekl jsem, že to tak je. Aceton krystalizuje to je hci v acetonu, který by to udělal Iv zůstal na chvíli na červené bez halucinací udělat jeden výbuch bezvodého a wham beter trip pak nevím iv viděl nějaké divné sračky na věci jako hu 210.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Pseudoefedrin jako volná báze není olej. Jedná se o pevnou vločkovou volnou bázi.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Chcete-li rekrystalizovat pseudovolnou bázi, musíte přidat NEJMENŠÍ možné množství rozpouštědla, v němž se rozpouští, můžete to usnadnit mírným zahřátím a poté použít nerozpouštědlo, které je mísitelné s rozpouštědlem, v němž se rozpouští. Použijte co největší množství nerozpouštědla, aniž by se sloučenina vysrážela. Nemám s tím osobní zkušenost, ale pro nerozpouštědlo je dobrou volbou aceton. Jako rozpouštědlo můžete zkusit methanol nebo vodu. Výhodou použití methanolu je, že byste ho mohli dát do mrazáku nebo ho nechat odpařit a mohli byste vidět, jak se na straně tvoří krystalky.
 
Top