Makléřská tržiště a burzy - aktualizace pro polovinu roku 2024?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Procházel jsem sekci Kryptoměny a hledal informace o dobrých burzách a tržištích s nízkou úrovní KYC.

Moje poslední transakce s BTC je zadržená. ZNOVU.. Zkoušel jsem Kraken, CoinBase a do teď jsem měl štěstí s PayPalem. Mohl jsem nakoupit a ihned poslat do své peněženky Brave. U CoinBase a Krakenu jsem musel čekat celých 7 dní, než jsem se toho mohl dotknout, u PayPalu je to alespoň kratší 72 hodin, ale i tak, směšné.

Neviděl jsem, že by se někdo zmínil o Holds? Kdo další se s tím potýká a jak to řešíte?

Hodně informací tady začíná být zastaralé, co se všemi nedávnými crack-downs na nízké KYC v Markets a nejsem si jistý, co se děje s Monero, protože MyMonero je vypnutí.

Jaké jsou vaše metody ~dnes~?

Nejsem proti nákupu Monero po kontrole jeho nedávných kurzů a s vědomím jeho vyšší bezpečnosti. Mnohem více z vás na trhu ho přijímá než předtím, než jsem se připojil k BB také. Alternativa k MyMonero? Je to stále spolehlivá mince? Dočkáme se jeho přežití do roku 25?

Přijmu jakékoli další tipy nebo triky, které jste letos využívali!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Někdy coinbase nakupovat běžné krypto. Matně si vzpomínám, že tam bylo tuším pozastavení bankovního převodu? Myslím, že jsem přidal debetní kartu a tím se to změnilo, ale u bankovních nákupů ani u nákupů debetní kartou se mi už hold vůbec nestává. Cash app a uphold jsem používal taky.

XMR je skvělý. Rád si koupím coin s levnými transakčními poplatky, pak ho pošlu do Cake wallet a tam ho vyměním
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Děkuji za váš příspěvek, pane, viděl jsem teď několik zmínek o Dortové peněžence, takže se na ni podívám
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Hodně štěstí, můj muži
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Udělejte si průzkum na Ahmii. Existuje stránka pro výměnu BTC za USDT nebo USDT za BTC. To je podle mě nejlepší způsob, jak získat BTC bez KYC.
USDT normálně kupuji s KYC a obchoduju s ním na této stránce, díky čemuž je BTC, který získám, intracable. K ukládání BTC můžete použít peněženku, jako je Electrum.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Použil jsem Exodus k nákupům, pak vyměnil za monero a to pak poslal do koláčové peněženky. Poplatky se sčítají, ale v závislosti na kryptoměně, kterou na začátku koupíte, to není tak špatné. BC je obvykle více než jako litecoin. Je to osina v zadku, ale nikdy jsem neměl hold, problém nebo problém, kromě úplně poprvé pro ověření bs. Ale Cake wallet je docela fajn protože nepotřebuješ žádný registrační BS a můžeš si udělat novou peněženku pro každou transakci atd. Kraken jsem zkoušel jednou. Můžou mi vykouřit prdel!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
To je solidní systém, který tam máš nastavený, příteli, jen čekám, až skončí hold (asi 3 dny) a moje hodnota BTC už je o 6 dolarů nižší.... Příliš volatilní, pořád mi to připadá jako krypto-ing v roce 2016 lol. Opravdu doufám, že Monero dokáže zůstat relevantní dlouhodobě, protože je mnohem méně "up or down" než BTC konzistentně. Konzistence je pro většinu z nás opravdu důležitá, vsadil bych se.

Kraken je takový odpad!! GLITZLYest, slickest stránky a aplikace, služby samotné, i když jsou naprosté smetiště-požár... Před pár měsíci jsem dostal 60 dolarů poplatek za převod, uživatelské rozhraní bylo tak kurva špatně čitelné, že jsem to ani nemohl poznat, dokud se to nestalo... TRAAAASH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ano, BC opravdu tolik stoupá a klesá a je méně bezpečný vzhledem k veřejnému blockchainu, kam může kdokoli vstoupit a pokud tomu věnuje dostatek času a úsilí, mohl by člověka spojit s nelegální činností, kdyby chtěl. Samozřejmě, že je to opravdu jen obava, pokud LE nebo možná IRS se zajímá a upřímně si myslím, že jsem více znepokojen IRS vzhledem ke všem regualtory BS se snaží dělat s krypto teď. Pokud vím, tak XMR je naše nejlepší možnost mimo hotovost a doufejme, že se to zlepší. Pokud jde o Exodus, mají tendenci mít vysoké poplatky, když chcete prodat, ale snažím se neprodávat žádné, pokud nemusím, prostě reinvestuji do něčeho a prodám místní za hotovost, abych to vyčistil, ale když to potřebujete rychle, někdy není moc na výběr.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
XMR tam může být nejlepší možností, ale ne každý ji akceptuje. O metodě jsem hovořil o něco dříve v tomto příspěvku. V podstatě vychází z BTC z bitcoinového blockchainu. Nevím, jak, ale po použití této metody, moje transakce se již neobjeví na blockchain, i když používáme hash své transakce sledovat.
 
Top