• Tervetuloa foorumin suomalaiseen osaan. Muista, että yhteystietojen (Jabber, Telegram, Signal jne.) julkaiseminen johtaa pysyvään banniin! Jos päätät ostaa tai myydä jotain ilman escrow-tiliä ja menetät rahaa, emme voi auttaa sinua.

Event Celníci provedli razii v mém domě.

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Dobrý den, BB-Forum!

Zajímá někoho, jak mi finští Tulli (celníci) zatkli dům a dva měsíce mě drželi pod zámkem? Co jsem si myslel, že bych se mohl podělit, alespoň do této chvíle, jak to probíhalo a které věci měly být udělány v lepším pořádku, aby alespoň někomu nepomohly dostat vás do ještě větších problémů, než s největší pravděpodobností jste, pokud někdo přepadne váš domov. Ani ten den nebyly všechny věci v prdeli.

Dejte mi vědět, pokud někoho zajímá nebo chce vědět nějaké podrobnosti, jak v tomto případě fungovali.

Všechno nejlepší a zůstaňte v bezpečí!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Samozřejmě! Orgány činné v trestním řízení v různých zemích, zejména v blocích, jako je EU, pracují s podobnými technikami, taktikami a zásadami, takže vaše zkušenosti mohou ostatním poskytnout cenné informace. Nejdůležitější je, co bylo spouštěčem zásahu, pokud se o to můžete podělit, aniž byste prozradili cokoli, co by mohlo souviset s vaším případem.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Podílím se na tom, jak je to jen možné. Potřebuji přijít na to, jak to udělat, a přitom se stále snažit uchránit sebe sama před dalšími problémy, které s sebou již přinesli ti nečekaní návštěvníci. Je tam několik docela běžných chyb, které vznikly proto, že nebyl dostatek času na to, aby se pořádně prošly všechny detaily. Snažím se najít způsob, jak co nejpodrobněji vyjádřit své zkušenosti, aniž bych se prozradil. A děkuji za váš zájem o toto téma.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Chci upozornit na jednu věc, protože si myslím, že je to důležitý detail, a to, že když jsem byl na samotce, rozhodl jsem se, že vytvořím malou hlídací službu/skript/cokoli s pythonem nebo tak, která by se dotazovala počítače, jestli byl spuštěn s připojenou nabíječkou, a pokud by tomu tak bylo, tak by pak hlídala, že je tato nabíječka přítomna, a pokud ne, tak by počítač co nejbrutálněji (nejrychleji) vypnula. To proto, aby byl počítač vždy ve "špatných" rukou v Power On Password, a pak šifrování disku z BIOSu snad a Veracrypt nebo šifrování OS po něm.

Ty by měly získat poměrně málo okamžiků, abyste se zamysleli nad situací a strategií a dali vyšetřování vážné myšlenky, zda rekurzy vložené do tohoto stroje opravdu stojí za to. To proto, že s největší pravděpodobností budou muset vaše zařízení přemístit tam, kde mají veškeré nářadí atd. a to je téměř nemožné archivovat bez odpojení PSU byť jen na malou chvíli, aby se počítač připojil k power-bance pro přepravu. Ale našel jsem ještě lepší způsob prostě jsem vyjmul baterii z notebooku teď to dělá to samé a neptá se.

Důvod, proč mi to přišlo docela důležité, je ten, že když vám ~10 vysoce kvalifikovaných maniaků vtrhne domů, nejspíš na to nejste moc dobře připraveni, ani vás nenechají po prvotním zachycení nic odpojit. Nebo doufám že ne všichni jsou tak precizní ale v mém případě to začalo tak že jsem s nimi skoro musel bojovat protože jsem nevěděl co to sakra je za lidi dokud jsem neviděl že asi bude nejlepší nebojovat protože jich bylo docela málo.

To znamená, že musím přijít na to, jak se podělím o skutečné události a uvidíme, jestli někdo z vás cítí, že to má nějakou hodnotu nebo ne. Také mohu odpovědět na jakékoli otázky, co tak vůbec kolem tématu, pokud mohu. DM funguje také, pokud je to případ. Zůstaňte v bezpečí lidé <3
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Existuje vlákno nazvané policejní příběhy. Váš příspěvek by tam měl jít pro potomstvo a uspořádání.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Aha, o tomhle vláknu jsem nevěděl. Jen mě napadlo, že by to možná některé FINS zajímalo, pokud vůbec nějaké jsou, ale myslím, že bych se mohl pokusit sdílet učivo na vyhrazeném vlákně, pokud si myslíte, že je to dobrý nápad.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Určitě by o to byl velký zájem. Doufám, že se vám právě teď daří dobře. Komunita BB Fóra bude vděčná za všechny sdílené informace od vás. Ofc dělat na se všemi bezpečnými pro vás omezení.
Příběhy policistů
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tulli nájezd ne toi. Byl pod 3 ho pcp+3me pcp+4ho met
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Tulli jste se také?
 
View previous replies…

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Shrnutí: Na základě těchto informací je možné zpracovávat chemii. Pokud chcete říct více o tom, jak věci probíhaly, pošlete mi DM. Stále mám aktivní vyšetřování, protože jsem byl propuštěn, abych mohl věci pořádně posrat, myslím. Proto se musím snažit co nejvíc létat pod radarem.
 
Top