Katalog cibulových stránek Deepweb.net

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Navštivte naše webové stránky, kde najdete další užitečné služby!
deepweb.net
K dispozici v cibuli!
deepweb4wt3m4dhutpxpe7d7wxdftfdf4hhag4sizgon6th5lcefloid.onion

Připojte se k našim sociálním sítím, abyste byli informováni o nejnovějších zprávách!

Telegram
https://www.facebook.com/deepwebdotnet
https://x.com/godeepweb
https://www.instagram.com/godeepweb
https://www.youtube.com/@Deepwebdotnet
https://discord.gg/5HjKXZNM9b


Toto video odhaluje pravdu o prekurzorech a jejich vlivu na moderní život. Dozvíte se více o klíčových prekurzorech drog, změnách v tabulce I na konci roku 2022 a jejich záchytu.

Podívejte se na video a podělte se s námi o svůj názor!

 
Last edited by a moderator:

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Deepweb.net uvádí podvodné stránky a vy nemůžete komentářem varovat ostatní před podvodnou stránkou. Stejně jako heavens party je známý podvodník od roku 2019, nicméně je v horní části webu a nelze jej žádným způsobem down vote/reviewed, takže maintans vysoké hodnocení. Kinda sus....
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Hlasovací systém funguje, komentáře jsou moderovány, takže dává smysl, že se nezobrazují přímo. Základem adresáře je uvést co nejvíce cibulových webových stránek, nevylučuje to, aby byly uvedeny podvodné webové stránky také se zdá, že komunita může přidávat cibulové odkazy. Váš závěr je podezřelý a pravděpodobně neobjektivní.
 
View previous replies…

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Proč vás tak rozčiluje varování před podvodem. Vše, co jsem uvedl, platí. Zdá se, že jste s webem obeznámen lépe než já. Podle mého názoru je však systém hodnocení chybný. Můj více než dva týdny starý komentář se stále neobjevil a vzhledem k absenci dalších negativních hodnocení pochybuji, že se někdy objeví. Ostatním bych nedoporučoval používat tento seznam cibule. Není zde téměř žádné užitečné odkazy, které by již nebyly uvedeny na každém druhém cibulovém seznamu. Nicméně jsem rád, že se vám to zřejmě líbí. Pokud je to vaše stránka (což by vysvětlovalo, proč se tak bráníte), není to nic osobního, jen bych ostatním poradil opatrnost, toť vše.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Nezlobím se, jste prostě bludař, jak to jen jde. Jste ten typ člověka, který hodně mluví, ale hovno dělá. Stačí respektovat práci ostatních, doménu bylo těžké získat a drahé, je tam spousta užitečných nástrojů a také tlačí novinky, ale jediné, co jste musel napsat, byl ...podvodný web...
 

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Slyším tě, kamaráde. Nejsem odborník na recenze. Vsadím se, že obsahuje cenné informace, a máš pravdu - možná jsem byl naivní. Soustředil jsem se na trhy a přehlédl zpravodajské články a podobně. Za toto nedopatření se omlouvám. Mějte se všichni hezky a hodně štěstí!
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Nemusíte se za nic omlouvat. Já mám svůj názor, vy máte svůj, tak to v životě chodí!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Všechny seznamy cibule ve mně vyvolávají špatný pocit z příliš mnoha důvodů, které nelze spočítat
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vidím, že některé stránky, které jsou starší a vím, že jsou skutečné, ale některé z trhů, které mají, vypadají jako náčrtky. Zdá se, že jsou také poněkud zastaralé. Myslím, že stačí být opatrný jako vždy
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net informuje uživatele, že jsme aktualizovali náš katalog a odstranili nízko hodnocené a podezřelé odkazy. Přidali jsme spoustu nových úžasných deepwebových stránek s užitečnými a zajímavými funkcemi ze všech hlubin darkwebu. Navštivte náš katalog a podívejte se sami deepweb.net

Deepweb.net vás varuje! Darknet není místem, kde můžete důvěřovat jakýmkoli webovým stránkám. Vždy si několikrát rozmyslete, než začnete provádět obchody v darknetu. Děláte to na vlastní nebezpečí!
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net vás zve ke zhlédnutí našeho nového videa o moderním obchodu s drogami!
Čtyři anonymní hosté diskutují o moderním obchodu s drogami a jejich zneužívání po celém světě. Bývalý strážce zákona, kybernetický expert, bývalý narkoman a drogový rehabilitační lékař se s nimi dělí o zkušenosti a odhalují pravdu o drogách. Poznejte, co se děje ve skrytých částech internetu. Jak orgány činné v trestním řízení chytají dealery z darknetu. Co se děje se závislým člověkem a jak mu pomoci. Díky tomuto videu se to dozvíte a ještě mnohem víc! Vydejte se do děsivého skrytého světa s autory projektu Deepweb.net ve dvou dílech! Část 1.

Podívejte se na video a podělte se s námi o svůj názor!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže jste jen agregátor odkazů? Netvrdíte, že je něco legální, a varujete lidi? S tím nemám problém, pokud se vám podaří pokud možno vyřadit phishingové odkazy.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Bohužel již není aktivní, ale cb3rob.net byl skutečný.
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Ano, jsme agregátor. Naším cílem je pomáhat lidem orientovat se na deepwebu. Nemůžeme převzít odpovědnost za všechny uvedené projekty. Proto upozorňujeme na dvojí kontrolu a opatrnost.
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net vás vítá při sledování druhého dílu videa o moderním obchodu s drogami!
Čtyři anonymní hosté diskutují o moderním obchodu s drogami a jejich zneužívání po celém světě. Bývalý strážce zákona, kybernetický expert, bývalý narkoman, drogový rehabilitační lékař se s nimi podělí o zkušenosti a odhalí pravdu o drogách. Poznejte, co se děje ve skrytých částech internetu. Jak orgány činné v trestním řízení chytají dealery z darknetu. Co se děje se závislým člověkem a jak mu pomoci. Díky tomuto videu se to dozvíte a ještě mnohem víc! Vydejte se do děsivého skrytého světa s autory projektu Deepweb.net ve dvou dílech! Část 2.

Podívejte se na video a podělte se s námi o své názory!
 
Top