Diazepam alternative ? včetně RC v případě potřeby

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ahoj, organické látky a vše ostatní,
Zajímalo by mě; Předepsali mi valium thereis asi před 3 lety, je mi 44 let. Poprvé se setkávám s bnz a jsem velmi skeptická.
Nejdříve jsem ho nebral, ale velmi pontuálně. 2mg, vím, že je to oříšek.
Opravdu jsem opravdu učinil všechna opatření, abych nenechal narůst akutum nebo jakékoliv nežádoucí účinky.
Ve skutečnosti jsem nemohl spát. hyper bdělý. bs. každopádně.
Považuji za účinnější být zhulený 2-3 dny každých 15d, než být každý den trochu diaz, jak to všichni doktoři předepisují.

Zpět Nyní mohu říci, že jsem nikdy nezneužíval diaz, [myslím] ve skutečnosti jsem si vzal injekce asi 10-15 mg každých 15d. Ne každý měsíc. Řekněme, že jsem užil <10 krabiček 2mg a 1 krabičku 5mg za 3 roky.
Faktem je, že už to nefungovalo, stále cítím anxyo efekt, ale stále nemůžu spát nebo se uklidnit (nemluvím o zolpidemu, 50 mg je innefectiv, ale moje sny se staly funky velmi).
Nakonec jsem měl možnost získat 1 krabičku 0,5 xanaxu , stále skeptický; vzal jsem si jen 1 před snídaní a jeden před obědem. didnt feel big diff s diaz, ale může být mírný menší účinek.
Opravdu nechci být závislý na bnz a rád bych věděl, jestli existuje alternativa ke "starému dobrému diazu", silnější, i RC, dlouhá hal life ne xanax , a ne ohrožující, v mezích, které všichni známe zde.....

Za každou radu budu vděčný. Thx Organics a všichni !
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Zdá se, že jste s užíváním benzoaktivních látek opatrní, což je vzhledem k možnosti vzniku závislosti a tolerance dobrý přístup.

Vzhledem k vašim zkušenostem a touze vyhnout se závislosti, zde jsou některé alternativy:

Gabapentinoidy (např. gabapentin, pregabalin): Tyto léky se někdy užívají off-label při problémech s úzkostí a spánkem. Pro některé lidi mohou být účinné bez stejného rizika závislosti jako benzoidy, i když mají své vlastní vedlejší účinky a možnost zneužití.

Hydroxyzin: Je to antihistaminikum s anxiolytickými účinky. Není návykový a lze jej použít jako alternativu pro zvládání úzkosti nebo pro pomoc při usínání.

Buspiron: Nebenzodiazepinové anxiolytikum, které je obecně dobře snášeno. Trvá nějakou dobu, než se v organismu vytvoří, takže není užitečný při akutní úzkosti, ale může být užitečný při chronické úzkosti.

Melatonin: Při problémech se spánkem může být prospěšný melatonin nebo agonisté melatoninových receptorů, jako je Ramelteon*. Mohou pomoci regulovat spánkové cykly bez rizika vzniku závislosti.

Výzkumné chemické látky (RC): Někdy se používá etizolam (thienodiazepin, technicky vzato ne benzo), i když je třeba poznamenat, že má podobná rizika jako tradiční benzo. Také u RCs buďte velmi opatrní, protože jejich bezpečnostní profily jsou méně zavedené a mohou s sebou nést značná rizika.

Pokud jste rozhodnuti najít silnější benzo nebo látku benzo podobnou, může být slonazepam nejblíže tomu, co hledáte, pokud jde o déle působící a plynulejší účinky. Riziko závislosti však stále existuje, takže je zásadní vyvážit účinnost s bezpečností.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Danke Herr Theophrastus, za to, že jste se o to vše podělil.
Moje temná lenost mě tlačí k předvídání nouzové sady diazepamu (sledování n sledování syntézy nordiazepamu jako by mě přimělo k většímu zájmu o chemii...).
Ale zdá se, že zvyk nesnižuje - vrací se na normální základnu - jako jiné drogy? Opravdu si dávám pozor a potřebuji 60-70mg, abych dosáhl hypnotického účinku, který chci, a někdy, pokud nejsem do správného nastavení, mi chybí vlak,,,, zůstat vzhůru, ale diazed## tyto bzn jsou zlo.
Gabapentin je jako žádat o zvláštní status , a jeho velmi sledované jsem zaznamenal zde.
Hydroxyzin 's metabolity je cetirizin a s diazepamem mi dělá orroble noční můry....
Takže jsem v pohodě teď s melatoninem otc a doxylaminem otc buď. nízké dávky. mohu spát snadněji, myslím, ale necítím anxyolitický účinek, nejsou. a já jsem feeelin závratě, které mají tendenci snížit dny po dnech.
Tschuu Organics n all.
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Deals
2
Dobrý den,
Jaká pěkná odpověď od Paracelsa
Každopádně se vám pokusím poradit jako "pracovník" na farmaceutické výrobky. Jediné, co mohu doporučit, je vyhýbat se jakýmkoli benzo, ty jsou neuvěřitelně návykové a je to častý krok, který vidím u lidí, kterým byl předepsán diazepam. Při dlouhodobém zneužívání těchto léků jsou strašné vedlejší perpetuární účinky Stejně jako jiné tvrdé drogy, jako je kokain.
Na relaxaci nebo úzkost někteří naši klienti používají lyricu (pregabalin) s menším zneužíváním, jak vidím, ale je dražší a hůře dostupná na černém trhu, alespoň u nás, nevím v usa nebo jiných zemích
Na spaní někteří lidé, kteří se chtějí držet dál od benzosu, používají zolpidem (neviděl jsem žádné účinky Pro vás).
Další méně návykové benzo, jak podle mých zkušeností, co vidím, je lormetazepam (noktamid).
Tady ve Španělsku existuje Orfidal, como LG používá na spaní úzkostných problémů, což je lorazepam 1mg a všichni lidé dávají přednost před generickým lorazepamem (2-5mg) Pro to, že je účinnější s méně fosare, nevím proč, ale mnoho lidí říká, že orfidal (lorazepam 1mg) je lepší než generický lorazepam 5mg možná někdo jako @Paracelsus s hlubšími znalostmi může vysvětlit. Stává se to i u jiných benzos, jako je trankimazin (alprazolam) a rivotril (klonazepam).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Děkuji, pokusím se odpovědět. Existuje několik faktorů, které by mohly vysvětlit, proč mají lidé pocit, že Orfidal nebo jiné značkové verze jsou "lepší" než generické alternativy, přestože účinná látka je stejná.
  • Vnímání kvality a účinnosti: Lidé často vnímají značkové léky jako účinnější než generické, i když je účinná látka stejná. To je ovlivněno placebo efektem, kdy lidé psychologicky očekávají lepší výsledky od známé značky, což může vést k subjektivnímu zlepšení jejich pocitu.
  • Pověst a důvěra ve značku: Značky jako Orfidal (lorazepam), Trankimazin (alprazolam) a Rivotril (klonazepam) mají dlouhodobě zavedenou pověst. Pacienti a dokonce i poskytovatelé zdravotní péče mohou těmto značkám více důvěřovat, protože jsou na trhu již dlouho a stojí za nimi známé farmaceutické společnosti.
  • Pomocné a neúčinné látky: Zatímco účinná látka ve značkových i generických lécích je stejná (např. lorazepam), v pomocných látkách (neúčinných složkách používaných jako plnidla nebo pojiva) mohou být drobné rozdíly. Tyto složky mohou mít vliv na rychlost vstřebávání léku nebo na to, jaký je pocit po jeho užití (např. jak rychle začne působit). Někteří lidé jsou na tyto rozdíly citliví a mohou mít pocit, že značková verze pro ně funguje důsledněji.
  • Biologická dostupnost: Přestože se vyžaduje, aby generika byla bioekvivalentní značkovým lékům, mohou existovat drobné rozdíly v biologické dostupnosti (kolik léku se dostane do krevního oběhu a jak rychle). I malé rozdíly, zejména u tak silného léku, jako je lorazepam, mohou u některých jedinců vyvolat pocit, že přípravek Orfidal (1 mg) je účinnější než generický lorazepam, a to i při vyšších dávkách.
  • Vnímání nižší dávky s lepším účinkem: Někteří lidé dávají přednost přípravku Orfidal 1 mg, protože mají pocit, že nabízí silný účinek při nižší dávce ve srovnání s generickým lorazepamem (např. 2-5 mg). To může být částečně způsobeno vnímáním lepší absorpce nebo konzistence u značkové verze, díky čemuž mají pocit, že i při menší miligramové dávce dosahují silnějšího účinku.
  • Konzistence značkových přípravků: Značkové přípravky mají obvykle přísnou kontrolu kvality, což by mohlo vést ke konzistentnějšímu účinku každé tablety. Lidé mohou považovat značkové verze za předvídatelnější ve svých účincích než generické přípravky, kde může docházet k mírné variabilitě mezi jednotlivými šaržemi.
  • Úzkost a psychický komfort: Lidé trpící úzkostí si často vytvářejí psychologickou vazbu na konkrétní léky, které jim v minulosti pomohly. Pokud jim Orfidal nebo Trankimazin dříve dobře fungovaly, mohou se cítit jistěji, když u nich zůstanou. Přechod na generickou verzi může vnést nejistotu, která může úzkost zhoršit, což může vést k tomu, že budou generikum vnímat jako méně účinné.
  • Fyzikální vlastnosti tablet: Značkové léky často vypadají jinak než generické. Může se například lišit velikost, tvar, barva nebo dokonce chuť tablety a někteří pacienti se cítí pohodlněji se známým vzhledem značkového léku. Pokud generický lék působí jinak, mohou si ho podvědomě spojovat s nižší kvalitou nebo účinností.
  • Vliv marketingu: Farmaceutické společnosti investují velké prostředky do marketingu svých značkových léků. Postupem času si lékaři mohou vytvořit preference pro předepisování určitých značek, zejména pokud měly u pacientů v minulosti dobré výsledky. Tato preference se může přenést na pacienty, kteří pak požadují stejné značky.
  • Doporučení lékaře: V mnoha případech mohou lékaři dávat přednost předepisování značkových léků, protože danému přípravku důvěřují nebo s ním mají větší zkušenosti. Pacienti často důvěřují úsudku svého lékaře, a pokud jim byl v minulosti předepsán Orfidal nebo Trankimazin, mohou se cítit bezpečněji při volbě těchto přípravků než při volbě generických.
  • Předpisy specifické pro danou zemi: Španělsko může mít přísnější nebo specifičtější směrnice týkající se výroby značkových léků, jako je Orfidal, což zajišťuje o něco vyšší standard nebo jednotnost, na kterou se pacienti spoléhají, a to i ve srovnání s generickými léky vyráběnými podle mírnějších norem.
Ačkoli neexistuje žádný jednoznačný farmakologický důvod, proč by Orfidal (lorazepam 1 mg) nebo jiné značkové benzodiazepiny jako Trankimazin a Rivotril měly být "lepší" než jejich generické protějšky, kombinace psychologických faktorů, drobných rozdílů ve složení a osobních zkušeností přispívá k vnímání značkových léků jako účinnějších. Reakce každého jednotlivce na lék se může mírně lišit v závislosti na různých faktorech, včetně vstřebávání, předchozích zkušeností a psychického komfortu, což z této problematiky činí složitou záležitost.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
duknow jinde, ale ve frankreichu se ti, kteří mohou předepisovat, a ti, kteří mohou prodávat v officines, chovají více n více jako prodejci běžného zboží nebo jako saláry.
je povinné číst a (snažit se) vidět dynamiku prášků, kterými vás krmí. jen se jich ptát a poslouchat nebo sledovat jejich řeč těla je prostě samo o sobě zvláštní. ne však vždy.
Nečtěte tento řádek., mám pocit, že jako jednoduchá THC tinktura by mohla nahradit velkou část tohoto byznysu, ale jsem kovový kacíř.
 
Top