Diethyl(fenylacetyl)malonát. Je práce s ním obtížná, nebo se mi to zdá?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dobrý den,

nejsem moc tazatel, normálně jsou odpovědi většinou na fórech, v mém případě to bylo taky, ale nejsem schopen to najít, je tam spousta informací a velmi rozdílných, nebo mi to tak alespoň připadá. Především se omlouvám za svou angličtinu, Google překladač.

Koupím čínský diethyl(fenylacetyl)malonát 20320-59-6 v kapalné formě. Mým jediným cílem je vyrobit amfetamin sulfát, až dosud, stejně jako ostatní kolegové v tomto fóru, jsem koupil a-olej nebo amfetamin freebase, který, jak víte, bylo málo dělat, aby se odstranila sůl.

Problém je v tom, že v Evropě je z nějakého důvodu problém sehnat a-olej a byl jsem nucen koupit 20320-59-6

Kroky v závislosti na poskytovateli

1. Vezměte 100 g oleje a 350 g roztoku NaOH (50 %) a smíchejte, míchejte při pokojové teplotě po dobu 0,5 hodiny, upravte hodnotu PH na 2 pomocí koncentrované kyseliny chlorovodíkové (33 %, 37 %) po kapkách.
2. Přeneste do skleněné reakční baňky, přidejte kondenzátor, zahřejte na 105 °C a refluxujte reakci po dobu 5-8 hodin (může být i 5 hodin), abyste získali olej, přidejte 2 g bezvodého síranu sodného suchého 30 minut, flitrujte, získejte žlutý olej.


Jaký je váš názor? Jaký produkt takto získám? P2p, a-olej....
Co mám dělat dál, abych odstranil síran amfetaminový?
Děkuji
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Je to obtížný produkt lepší prášek 5449...
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Děkujeme. Budu se řídit vašimi radami
 
Top