Blue Benzodiazepine tranquilizers Amphetamine Diskuze: V případě, že se jedná o chemickou látku, je třeba se zaměřit na její využití: Amfetamin a benzodiazepiny

decreasing of the effects or the opposite action

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Amfetamin a benzodiazepiny

Benzodiazepiny jsou vzhledem ke kombinaci svých účinků a vedlejších účinků považovány za jedny z nejkontroverznějších léčiv používaných v psychofarmakologii.

Na jedné straně poskytují mnoha lidem dlouho očekávaný klid, vyrovnanost a v některých případech doslova zvedají životní úroveň ode dna. Na druhé straně si na nich rychle vytvářejí silnou závislost s nechutně silným abstinenčním syndromem a jsou kanonickým příkladem ústavní drogy.

Pokud jde o oblast rekreačních látek, situace zůstává stejná. Na jedné straně jsou benzodiazepiny nepostradatelné pro ty, kdo užívají stimulancia a euforetika. Na druhé straně kombinace těchto skupin látek může stále vyvolávat nepříjemné a život ohrožující situace.

Nejprve však o tom dobrém.
Ze zdravotního hlediska by se amfetaminy měly kombinovat s benzodiazepiny pouze v případě, že se zmírní preklinické předávkování nebo závažné pooperační účinky.

Pokud potřebujete zmírnit zvýšenou stimulaci a úzkost po amfetaminu, snížit nadměrnou zátěž srdce nebo rychleji usnout, mohou vám benzodiazepiny pomoci.

Doporučujeme užívat kombinaci v tomto pořadí:
Užití amfetaminu - amfetamin dochází nebo vypršel - užití benzodiazepinů v případě potřeby.

Jako u každé kombinace by dávka jejích složek měla být v ideálním případě nižší než u látky užívané samostatně.

Příklady dávek benzodiazepinů, které jsou přijatelné pro zklidnění na konci nebo po nadměrném sezení s amfetaminem:
Alprazolam 1-1,5 mg
Diazepam 10-15 mg
Lorazepam - 2-3 mg

Pokud máte přístup k nějakému jinému benzodiazepinu, můžete použít příklady dávkování jako vodítko a vypočítat potřebné množství vaší látky pomocí dávkovací kalkulačky třetí strany(odkaz na clearnet).

Užívání trankvilizérů v předstihu nebo souběžně s amfetaminem nemá velký smysl - sníží se tím účinnost stimulantu a vzniknou rizika nežádoucích reakcí.

Když už jsme u nežádoucích účinků. Hlavním problémem při kombinaci amfetaminu a benzodiazepinů je zvláštní případ kombinace stimulantu a depresiva centrálního nervového systému. To je jedna z kombinací, která má reálná zdravotní rizika.

Hlavním padouchem je zde nadměrná intoxikace depresivem, tj. trankvilizérem. Při současném užívání a nedodržení dávkování bude stimulant maskovat účinek sedativ. Člověk ztratí subjektivní vodítka svého stavu a nebude schopen včas rozpoznat intoxikaci, která se ještě zhorší, když se přiblíží působení stimulantu
konci (stimulancia zpravidla působí kratší dobu než depresiva).

Poté může u člověka dojít ke ztrátě kontroly, neproduktivní disinhibici, ztrátě vědomí. V souhrnu mohou vést k úrazům nebo zdraví ohrožujícím komplikacím.

Dalším přitěžujícím faktorem je jakási houpačka pro srdce a cévy v důsledku vícesměrného působení amfetaminu a trankvilizérů. To vytváří další stres a problémy pro motoriku.

Také tato kombinace se vyznačuje dehydratací. Ve větší míře kvůli nedostatečné kontrole nad příjmem tekutin. Hydratujte!

Nezapomínejme na návykovou sílu benzodiazepinů. Nedoporučujeme je užívat pokaždé, když chcete dobře usnout po amfetaminu. Benzodiazepiny užívejte jen tehdy, když to opravdu potřebujete. Udělat si z nich stálého hosta na večírku je špatný nápad.

Celkově. Kombinace amfetaminu a benzo může být bezpečná a dokonce užitečná, pokud si zapamatujete potřebu, pořadí a dávkování konzumace.
 
Last edited by a moderator:

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Pro mě je to ideální kombinace, abych se po víkendu plném večírků vyspal a v pondělí ráno potřeboval být zase "normální".

Moje kombinace už léta zní: Diazepam, Lorazepam a Oxazepam.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
To jste nikdy nevěděli, všechny, nebo jen některé?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Jedním z nich je např. Barbituráty jsou účinnější, ale vyžadují opatrnost při dávkování. Trankvilizéry jsou dostupnější, ale vyhlazování psychostimulace je pomalé.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Děkujeme za vysvětlení. Mohl byste upřesnit doslov?
 

Yeah Science

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Stejně jako snížení a zvládnutí psychotické epizody během sdrwalu.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
jeho nebezpečná kombinace, i když užíváte nízké dávky benzo, není pro zdraví, ale pro závislost. nejhorší je závislost na benzo a dlouhodobé odvykání. V mém případě, když jsem přišel o dům, jsem začal ty diazepamy znovu 10- 20 denně spát v autě 30 mg ne na spaní, ale abych zůstal klidný a trochu méně negativní na některé věci v životě. Teď jsem zase závislý, když to neberu, moje tělo to potřebuje. takže když přestáváte brát amfetaminy, musíte si vzít ty prášky, aby si tělo odpočinulo a mohlo spát. v mém špatném období po odvykací léčbě ghb jsem bral 100-130 mg diazepamu trvalo mi 4 měsíce, než jsem se dostal z toho neustálého strachu a asociálního chování.
Ghb je fucket up, ale po 2 týdnech jste dobrý jít po 2 letech 5ml nebo 2 gbl každé 2,5 hodiny.
Obojí v kombinaci s amfetaminem.
Nikdy nelituji ghb / amfetaminového flámu, ale mohl bych způsobit více problémů, když to udělám znovu, a to je to, co jsem se naučil, myslím.

Jen si uvědomte, že ty prášky jsou v mých očích realy nebezpečné i bez zábavy ze zneužívání drog.
ale když dont spát dost a nemají místo k odpočinku a získat soukromí jsem rád, že je kolem to nedělá ''špatné'' llike alchol nebo blázen a strávil můj poslední desetník na dívku s ghb nebo něco takového.

Takže nedoporučuji to používat alkohol dělá práci, pokud normálně nepijete.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Dříve jsem rád užíval Flunitrazepam, než jsem začal užívat amfetaminy. Byla to opravdu dobrá, hladká jízda. Benzos mě nikdy nezpomaloval ani neuspával při comedownu, pokud jsem si nevzal vysokou dávku. Jako brzdu jsem měl raději pivo a na spaní trávu. Nepiju, takže 2 nebo 3 piva mě zpomalí bez hrozných účinků alkoholu. Mluvím z vlastní zkušenosti Benzos jsou velmi záludné. Neuvědomíte si, jak rychle se stanou závislostí, dokud na nich už nejste závislí. Je velmi těžké se jich zbavit. Strávil jsem roky, abych se z nich dostal, a nedoporučoval bych je. Tady v okolí vám lékaři nenapíší recept, pokud vám nikdy předtím Benzos nepředepsali.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Litterly no exeption when take the stimullans like speed to have benzo ,for me speaking,easy to got sleep but its so effect on mine short memory so i will get lost items lol...prefer Diazepam cuz i think only speaking have effect on muscle to relax if im no wronge..ty
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, jdu trochu pozdě a přímo to s tím nesouvisí, ale nevíte někdo, kde bych mohl najít syntézu flunitrazepamu/rohypnolu ?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Znal jsem lidi, kteří užívali amfetaminy a nitrazepam jako rekreační kombinaci!
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Bylo by zajímavé dozvědět se více o tomto rekreačním modelu
 
Top