Lékárenské lahůdky

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Máte rádi drogerii? Každý má rád drogerie, protože v nich lze koupit léky, které mohou zahojit naše rány a vyléčit naše nemoci.
Mnozí z nás však také vědí, že některé léky z lékárny mohou nejen léčit tělo, ale také poskytovat potěšení v pravém slova smyslu!

Před více než 500 lety řekl Paracelsus, největší švýcarský lékař, alchymista a přírodovědec:
"Alle Dinge sind Gift, und nichts ist ohne Gift, allein die Dosis macht dass ein Ding kein Gift ist".
Což lze z němčiny přeložit jako "Všechno je jed a nic není jedovatost. Pouze dávka dělá jed."
Zavedení chemických léků do medicíny prosazoval Paracelsus. Díky tomu je považován za jednoho ze zakladatelů moderní vědy. Již tehdy chápal, že od léku k jedu je jen krůček. Stejně jako je jeden krok od léčebné drogy k plnohodnotnému opojení. O účinku rozhoduje pouze správné dávkování.

V této části se budeme zabývat nejoblíbenějšími léky z lékárny, které můžete získat v různých zemích. Některé léky se prodávají prakticky připravené k použití: kupte si je a užívejte. Jiné léky obsahují malé množství účinné látky, takže je musíte sníst nebo vypít ve velkém množství, abyste dosáhli požadovaného účinku. To bude mít nevyhnutelně závažný dopad na organismus. Ve většině případů negativní vedlejší účinky převáží nad cestou léku.
Bohužel většina lékáren prodává tyto léky v této smíšené formě: farmaceutické společnosti znají stejně dobře jako my schopnosti a složení svých léků, a proto se snaží tak či onak učinit takové léky pro závislé méně atraktivními.

V této části se zabýváme tím, jak se vyhnout nežádoucím účinkům a jak omezit působení drog, které si koupíte v lékárně.
Probereme také, jak z požadovaného lékárenského produktu získat účinnou látku pomocí improvizovaných prostředků.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Jsem velkým fanouškem DXM, je to taková úžasná, hřejivá droga s velkou všestranností danou různými platy a afterglow je skvělá. Většině problémů spojených se žaludkem se můžete vyhnout tím, že si koupíte produkty speciálně vyrobené bez cukrů přítomných ve většině produktů obsahujících pouze DXM.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Nedávno se mi dostal do rukou vzácný morfium sulfát a také trapentadol (Palexia), který lze kombinovat s oxykodonem pro zvýšení účinku oxykodonu (není pro začátečníky), jsem nadšený, že je mám, ale je tak těžké je někomu rozdávat s vědomím jejich možného smrtícího účinku jen při malých dávkách.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Co si všichni myslí o methylfenidátu? Zdá se, že tady po něm není velká poptávka, ale když ho vidím na darknetu, ceny jsou šílené.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Miluju mph. miluju stimulanty obecně, ale mph a amfetamin jsou moje oblíbené ^_^ focalin je imo nejlepší značka.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Pracuji na porcelánovém úhlu na 4F-MPH
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Chtěl jsem zkusit koupit čistý methylfenidát a zjistit, zda se lidem líbí. Feťáci tady platí nesmyslné částky za Ritalin a Ritalin UNO obzvlášť. Zdá se mi bezpečnější šňupat nebo kapat prášek než tyhle zatracené oblázky s časovým uvolňováním.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Jo a vždycky jsem chtěl zkusit udělat volnou základnu. Ritalinový crack je prý docela dobrý. :p
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Pokud jste ochotni, rád bych vám poskytl ukázku ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Been at library my desk all day long also food soda water with me I been very effective but drowzy work now. 4F-MPH jsou často špatné šarže sub-MPH ale jsou látky v Číně, které to dělají úplně správně[sic] takže pak je to super-MPH. Ale na Ritalin mám trvalou toleranci i když ze začátku to bylo ještě slabší AMP, takže meth miluju aspoň ve snu. Tkaniny v Číně dělají hodně 4MMC -takže hledejte v návodech a pak se ptejte všech prodejců na vaše narky. Hodně jich má 2FDCK, PVs, MDMA, GHB, Noids(-ACA:s je čínský vlastní vynález indo[zo]les),
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Drogerie, kolem kterých se pohybuji, mají všechno pěkně pod zámkem. Řeknu vám, že dávka kratomu má podobný pocit jako opiát. Phenibut se cítí hodně podobně jako benzo. Jen si nezapomeňte udělat přestávku, protože tolerance se buduje rychle.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Červený Kratom (levný prášek, ale měl by být extrahován 10-100x) je stupněm rovnocenný Canniabis Indica Hasch Downer. Žlutý (Gold) je mírně Upper, ale většinou Downer, Zelený Kratom je mírně Downer, ale většinou Upper. Bílý Kratom je v nejlepším případě rovnocenný Canniabis Sativa "Creen Crack" Upper. SuperRed Kratom je HydroxyMitragynin (lze koupit) jako 17krát silnější než perorální morfin.
 
Top