Question Syntéza fenethylinu/kaptagonu s dalšími deriváty xanthinu/purinu

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Předtím jsem při prohlížení stránky Wikipedie pro fenetyllin přemýšlel, jestli tu někdo vyrobil nebo vyzkoušel ko-lék s jiným purinovým derivátem. Napadl mě analog 1-allyltheobrominu, protože jsem si vzpomněl, že ho vyráběl a zkoušel na sobě nějaký chemik na YouTube.

Říká se, že 1-allyltheobromin je mnohem účinnější než kofein a má potenciálně menší kardiovaskulární účinky na základě své vyšší účinnosti na úrovni A1, nikoli A2.

Místo captagonu bych mu říkal fenethalylthyllin nebo "fuckimgone".

To mě také přimělo přemýšlet o možnostech dalších fenetylamin-xantinových ko-drogových látek. 4-mmc-kofein nebo jiné.
 

Attachments

  • e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Myslím, že byste místo toho museli začít s 1-allyltheofylinem. Zajímalo by mě, jestli by měl stále podobné účinky.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Znamená to, že nepotřebuji theofylin?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Domnívám se, že byste potřebovali theofylin kvůli poloze, na kterou se váže molekula amfetaminu.

To vše je každopádně teoretické a jeho účinky by byly nepředvídatelné. Nejsem natolik znalý, abych věděl, jak by substituce 1-allylem ovlivnila postup syntézy nebo farmakodynamiku celé molekuly.

Ze spekulací předpokládám, že po metabolismu by se jednalo o proléčivo na amfetamin a 1-allyltheofylin. A také předpokládám, že vzhledem k tomu, že 1-allyltheobromin je mnohem silnější než kofein, byl by i 1-allyltheofylin mnohem silnější.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Pokud chcete Synthesis fenethylline, musíme spolu komunikovat, abychom mohli dosáhnout řešení.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kofein theofylin theobromin patří do skupiny xanthinů

Myslím, že by nebyl tak silný jako amfetamin nebo fenetyllin a pervitin.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Haha to video mě přimělo přemýšlet o tom, jestli by se fenetyllin nedal vyrobit s jinými, mnohem silnějšími xantiny
 
Top