Zajímavost pro obyvatele Kalifornie v USA

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Tato sekce fóra je kurevsky úžasná lol!
V Kalifornii, pokud vás chytí s dýmkou, která obsahuje "zbytky" pervitinu, dostanete obvinění z užívání pervitinu.
Pokud máte errr-errr kdekoli mimo bublinu, je to držení.

Příběh:
No, můj kámoš odešel z fleku a nechtěl s sebou z nějakého důvodu nosit pytlík v kapse.
Tak do bubliny rozpustil celou osmičku, než se rozjel.
Podrobnosti, které vedly k tomu, že ho vyfoukli, jsem zapomněl.
Vyhnul se času navíc a dodatečnému obvinění z držení, protože ji roztavil ve své dýmce.

Byl to můj první dealer, a tak když ho práskli, LOL, všiml jsem si toho!
Ten chlap byl můj kamarád - stejně jako Cartman v South Parku byl hajzl, a přesto... byl to kamarád... měl jsem hovno a byl jsem ochotný snášet jeho velkou hubu. Řekněme to takhle. LOL.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Měl jsem takového přítele. Zemřel na infarkt v šestatřiceti letech v hotelovém pokoji s jehlou, která mu pravděpodobně trčela z ruky. Nediagnostikovaná srdeční choroba, říkala jeho matka. To je dobrá rada. Existuje spousta způsobů, jak minimalizovat vedlejší škody. Kdybych si bral nějakou krosnu, hodil bych ji do láhve od vody, trochu ji rozbil a utáhl víčko. Fixou na ni udělat malou černou tečku a hodit ji do zadní palubovky k ostatním deseti. Unce zmizí v unci vody, což je 1 lok. Prázdná láhev od vody, ve které zbyl 1 lok, by většině lidí nezvedla obočí a vypaření 30 ml vody z 30 g pervitinu trvá méně než 10 minut.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Měl jsem takového přítele. Zemřel na infarkt v šestatřiceti letech v hotelovém pokoji s jehlou, která mu pravděpodobně trčela z ruky. Nediagnostikovaná srdeční choroba, říkala jeho matka. To je dobrá rada. Existuje spousta způsobů, jak minimalizovat vedlejší škody. Kdybych si bral nějakou krosnu, hodil bych ji do láhve od vody, trochu ji rozbil a utáhl víčko. Fixou na ni udělat malou černou tečku a hodit ji do zadní palubovky k ostatním deseti. Unce zmizí v unci vody, což je 1 lok. Prázdná láhev od vody, ve které zbyl 1 lok, by většině lidí nezvedla obočí a vypaření 30 ml vody z 30 g pervitinu trvá méně než 10 minut.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Ty vole, nekecej, když jedu s něčím, co mám vůbec u sebe, zastavím se v dollar general a koupím si pár balónků na oslavu naplněných heliem.
K balónkům přivážeš cha-cha a Voilà! Bon voyage!

Mám pár zlatých nugetů, které se chystám brzy přidat do této sekce ohledně dopravy.
Vždycky jsem si nechával poznámky pro sebe.
Ale myslím, že tohle fórum/trh/společnost by pro mě KONEČNĚ mohlo být místem, kterému budu říkat domov.
Nechci "házet perly mezi svině".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Viděl jsem to v jedné epizodě seriálu Policie. Ujistěte se, že je vypustíte, než zastavíte, mohli by je sestřelit z oblohy, protože balóny nestoupají nijak zvlášť rychle. Stoprocentní šance, že vás zastaví trestný čin, pokud vypustíte balónky z okna, když vás zastavují.
To znamená pod mířidlem pistole, a jít pozpátku ke mně a pak tělem a spoutaný. Také přijdete o drogy a nebyl bych šokován, kdyby ty balonky získali zpět. Dokážou přečíst vaši SPZ ze satelitu, takže není důvod, proč by nemohli jen sledovat, kam jedou a kde skončí. Mohl jsi je prostě dát mezi vzduchový filtr a kryt. Nikdy jsem neviděl, že by policajt hledal pod kapotou, a i kdyby, stejně by to tam nenašel, ani pod baterií.
 

escheto830

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SOCKOFIT NE MUŽi jste neházeli perly sviním četl jsem všechny vaše příspěvky a smál jsem se jako hodina člověk z nějakých poživatin člověče, udělal jsi mi noc.
 
Top