Question Jak mohu pašovat semena a materiály

iforgotmypasswordlol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Název: Chemie a chemie v chemickém průmyslu. Chci pěstovat plevel, ale jak mohu dostat semena do své země? Žiji v Řecku.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Většina osiv je distribuována v Nizozemsku, a to společnostmi zabývajícími se pěstováním plevelů.

Můžete si od nich nechat zaslat semena poštou na vaši doručovací adresu.

Také na větším DNM jsou prodejci nabízející semena za přibližně stejné ceny jako plevelné společnosti v NL, pokud chcete zůstat více v anonymitě.

Pokud jde o materiál pro vaši pěstírnu, v Řecku určitě existují growshopy, kde si můžete vše potřebné koupit za hotové. Dejte si tam pozor, protože v jiných obchodech najdete spoustu vybavení za levnější ceny, jako jsou filtrační systémy, laboratoře, půda a květináče!
 

iforgotmypasswordlol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
IF i
Když si objednám semena a podobné věci, budou mé balíčky prohledávány? To je moje největší obava
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Obecně platí, že celnice v NL je nejvíce kontrolovanou hranicí EU, takže je zde šance.

Nicméně jsem si již před časem objednal semena a nebyl to problém, také jsem již v NL nakoupil semena a přivezl je autem bez problémů.

Možná to zkusit s malou objednávkou. Pokud si to dobře pamatuji, tak společnosti mají možnost skryté přepravy.

Pokud je to pro vás příliš riskantní, můžete je ještě koupit na darknetu.
 
Top