Question Jak extrahovat LSA z HBWR

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dobrý den,

Může mi někdo pomoci s nějakým užitečným zápisem - chci extrahovat LSA ze semen HBWR. Potřebuji pomoci s extrakcí ve velkém měřítku z minimálně 5 kilogramů semen. Dá se to někde najít? Nejlépe s obrázky. Vsadím se, že extrakce ve velkém měřítku bude jiná než v malém. Než to zkusím:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/theoretical-synthesis-of-lsd-from-hbwr-seeds.4652/#post-27071

Prostě to nefunguje - po filtraci mám na filtru hnědý prášek a ne krystalickou LSA.

Potřebuji jakoukoli pomoc, prosím
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Zkuste to extrahovat. S jitrocelem - 100 gramů a skončím s hnědým práškem - nic moc. Možná to bude fungovat s HBWR, ale potřebuji něco pro větší měřítko - minimálně 1 kilo najednou. Je tento zápis škálovatelný? Na BB fóru jsem toho o extrakci HBWR ve velkém měřítku pomocí LSA hydrolizy moc nenašel. Zápisy na internetu jsou vytvořeny pro výrobu kapalných LSA pro spotřebu, ne pro extrakci ve velkém měřítku k získání krystalických LSA pro další zpracování.

Internet je plný extrakcí LSA, ale to není to, co chci - chci LSA v krystalické formě, která je stabilní a lze ji použít k výrobě LSD.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Chcete-li výrobce L .s. d začít od ergotaminu tartrátu, máte syntézu v tomto fóru, ergotamin je nejlepší způsob, jak vytvořit LSD, snadnější a rychlejší
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Domnívám se, že k získání čistých krystalů byste museli provést sloupcovou krystalografii. Bohužel pro to neexistuje žádný snadno pochopitelný tek, museli byste si o tom přečíst ve vědeckých článcích.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Děkujeme. Toho jsem se obával. Díval jsem se i na Reddit a je to pravda - nemůžu najít anobydy, které mají LSA v cistalové formě, stabilní, ne v nějaké kyselé vodě... Taky jsem se díval na staré práce z 60. let o extrakci námelového alkaloidu (Adam gotlieb - kyselina), ale je to dost složité a doufal jsem, že se mi podaří sehnat nějaký jednoduchý zápis. Děkuji za info a při svém pátrání získávám nějaké informace o LSH z jitrocele. Je to zajímavé - na redditu:

na webu: Zero nausea morning glory LSH Tek based on 2022 LSH study with 20 pics and 7 trip reports, natural LSD.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Extrakce alkoholem nebo DCM
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Mohl byste to blíže popsat? Používám Kash's tek, ale zdá se mi to zbytečně složité... Výsledky jsou spíše skvělé, ale idk přemýšlí, jestli existuje lepší tek
 
View previous replies…

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Použijte Soxhletův extraktor a jako rozpouštědlo můžete použít směs ethanolu a methanolu.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Myslíte tím, že stačí, když ji proměníte na kaši a pak přidáte etanol? A co tuky, rostlinná vláknina a další alkaloidy?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Jen spamují všechna aktuální témata, která najdou. Tím, že to uděláte, nezískáte čistý výtah, i když to technicky funguje. Tady jsme se bavili o teks, který má mít jako konečný produkt krystaly, neberte v úvahu to, co řekl výše (s výjimkou soxhlet, soxhlet jsou skvělé)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Chcete extrahovat nebo izolovat čistou LSA? Pokud chcete extrahovat, není nic špatného na extrakci alkoholem.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Toto video mohu doporučit pro obecné vytěžení
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nebo možná zkuste použít metodu kyseliny/ zásady, protože některé tuky a oleje jsou při změněném pH nerozpustné.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Jsem doslova vyškolený laboratorní pracovník, vím, jak provést extrakci. Chci tím říct, že zveřejňujete zprávy s nízkým úsilím, které nejsou relevantní k danému tématu.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Zdá se mi, že oba máte skutečně dobré postřehy! T0lek511 má pravdu v tom smyslu, že pokud mluvíme výhradně o "extrakci", mohla by stačit ethanolová extrakce.

Zároveň se snažíme získat co nejčistší LSA, které vyžadují jak extrakci, tak následnou izolaci, takže arche není špatně.

Nevěřte, že T0kek511 dělal příspěvky s nízkou námahou, protože informace, které poskytl, byly zajímavé pro někoho, jako jsem já, který je začátečník. A mám hlubokou úctu k vám dvěma, že jste vlastně profesionálové.

Myslím, a to je můj názor, že jste se k sobě chovali příliš nepřátelsky ve způsobu vyjadřování! Všichni jsme civilizovaní chemici (já tak trochu hahahaha nemůžu se s vámi srovnávat), jsme schopni zdvořilé konverzace. :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Při bazifikaci mají tuky tendenci se shlukovat v důsledku zmýdelnění, že? Nebo mluvím nesmysly rn?
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
V tomto dokumentu od společnosti The Vespiary jsou uvedeny všechny druhy testovaných metod extrakcí - včetně těch s krystalizovaným LSA a LAA
 

Attachments

  • FZYS4rX0uq.pdf
    5.6 MB · Views: 390
Top