Jak snížit/zastavit nevolnost a zvracení po zenech (opioidech)

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Je to velmi nepříjemné jsou další věci, jako je sladká voda, která pomáhá při nevolnosti/zvracení ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
já konkrétně zenes neužívám, ale tablety proti nevolnosti, jako je nauzene, mi pomáhají při většině nevolností souvisejících s léky. google říká, že by mohl pomoci i dimenhydrinát (dramamin) a vitamin b6. jen se ujistěte, že jakákoli antiemetika, která užíváte, neinteragují se zenesem.

pokud chcete něco přírodního, doporučuji zázvor. mají zázvorová lízátka na ranní nevolnost, ta by vám pravděpodobně pomohla. také jsem slyšela dobré věci o aromaterapii, konkrétně o mátovém oleji. akupresura mi už pomohla, ale jen při mírné nevolnosti. první tlakový bod na tomto seznamu funguje nejlépe :3
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
dramamin činí opiát silnějším jako prometazin a kodeinový případ, také si na něm můžete zakopnout. zázvorový čaj měl omezené použití s heroinem.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Proto jsem přidal varování o interakcích. už jsem se předtím potácel po dramaminu, je to prdel.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Co znamená zkratka zenes?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
zkratka pro "nitazeny"

silné syntetické opioidy
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Léčiva:
Ondansetron (Zofran).
Metoklopramid (Reglan),
Promethazin (Phenergan),
Kombinace těchto léků s nitazeny může být obecně bezpečná a účinná při zvládání nevolnosti a zvracení vyvolaných opioidy. Měli byste si však prostudovat návod k použití a vzít v úvahu individuální vlastnosti.

Bod P6, známý také jako Neiguan, je akupresurní bod na zápěstí, který se běžně používá ke zmírnění nevolnosti a zvracení. Zde je návod, jak jej najít: Natáhněte ruku dlaní nahoru. Změřte vzdálenost přibližně na šířku tří prstů (asi 2-3 palce) od základny zápěstí. Toto měření by mělo začínat od záhybu, kde se ohýbá vaše zápěstí. Bod P6 se nachází mezi dvěma výraznými šlachami na vnitřní straně předloktí. Tyto šlachy jsou lépe viditelné, když mírně ohnete zápěstí nebo jemně sevřete v pěst.

Mátový čaj nebo mátový olej mohou pomoci zklidnit žaludek.

Někdy může nevolnost zmírnit pobyt na čerstvém vzduchu nebo sezení na dobře větraném místě.
Silné pachy, jako jsou parfémy nebo pachy z vaření, mohou vyvolat nevolnost. Snažte se pobývat v prostředí s neutrálním zápachem.

V neposlední řadě. Pokud je to možné, začít s nižšími dávkami nebo snížit dávku může pomoci zmírnit nežádoucí účinky, včetně nevolnosti.
 
Top