Zatím si připadám hloupě (je toho moc), jak vypočítám kyselinu, kterou potřebuji k neutralizaci aminové volné báze.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tak jsem našel tuto stránku a moje poklona jsem nováček v tomto druhu komunikace a..
zkusil jsem redukci Nabh4/Cucl a ano, 20gr p2np na (špinavé) 16gr aminů.. takže je to pěkné.

Ale mám 2 otázky
1* kolik kyseliny fosforečné 85% potřebuji na 10ml volné báze ? @ momentálně na to nemůžu přijít chci se to naučit ale později...

2* Je nějaký dobrý způsob no iron pls to p2p ?

Omlouvám se za špatnou angličtinu a moc jsem se nadechl, hádám, že mír !
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Btw já prostě vezmu volnou bázi a destiluju ji párou trvá to chvilku, ale nesnáším kyselou bázi a myslím, že tohle je lepší, nemůžu říct výtěžek, protože jsem použil nějaký amin na čištění z leackartovy redukce ...

A tak se ptám ptám se na další věc můžu si vyrobit methylamin hcl je nějaký způsob jak můžu vyrobit meth v malém měřítku ?
 

Attachments

  • As25LUnzeQ.jpg
    As25LUnzeQ.jpg
    2.4 MB · Views: 179

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Dělám, ale tak, že mám údaj, kolik kyseliny smíchám s metanolem, takže teď už to vím, přidám 5 ml a zkontroluji testovacími proužky, když mám téměř přidanou celou kyselinu/metanol. normálně používám 30 proužků, protože nesnáším, když musím začít znovu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Jeden proužek použijte opakovaně a přeneste kapku ze směsi na část proužku.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Měl jsem tyto výdaje
Jo dobrý id jsem si objednal teď ty levný 1 proužek papíru s laktózou.
předtím jsem měl ty od calroth plastové proužky se 4 bloky
 
Top