Question <investigation & study> Kontaminované metamfetaminy část I: testování, analýza

phenethylope

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj lidi

Příběh v pozadí : zkrátka a dobře, mám nějaký posraný metamfetamin! Asi rok jsem se pohyboval na okraji tohoto webu, ale rozhodl jsem se oficiálně pozdravit.

Z rychlého FTIR testování nejprve vyplynulo, že v tom byl nějaký ketamin. Z mého výzkumu ale vyplývá, že jsou oba rozpustné ve vodě a nejsem si jistý, jestli existuje nějaká jednoduchá metoda.
Nejhorší na tom je, že to mělo v sobě těch pár smítek (víc než pár) červeného, modro-hnědého svinstva... Nikdy jsem se z potenciálně třímístných nákupů s takovým hnusem nesetkal. Z mých omezených znalostí to vypadá, že je to nesprávně umytý prekurzor typu gunk stále v něm.

Plán činnosti: Chystám se poslat podrobnější vzorek na místo, které využívá povrchové Raman stejně jako FTIR.
Možná odeberu nejhezčí úlomek a provedu rychlé promytí a možná i svou vůbec první ABE.

Otázka -
Existuje dobře zavedený způsob, jak oddělit ketamin a metamfetamin?

Fotky přidám ještě dnes, díky za každého, kdo si to přečte.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Pokud neutralizujete kyselinu, ve formě báze je meth rozpustný v acetonu chloroformu a éteru a keta,I've není rozpustná v acetonu a éteru a jen částečně rozpustná v chloroformu. Aceton mi připadá jako jasná volba. Nepodařilo se mi najít žádné údaje o rozpustnosti ketaminu hcl, ale je pravděpodobné, že se rozpouští v jednom rozpouštědle a v druhém ne.
 
Top