Promluvme si o mé směšné toleranci

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Na začátek zmíním, že v současné době užívám SSRI a od tohoto týdne se od nich odpoutávám poté, co jsem zjistil, že psychedelika a SSRI se nesnášejí. Bez ohledu na to jsem měl vždycky šíleně vysokou toleranci ke všemu. Před SSRI bych si vzal hrsti houbiček, jen abych dosáhl základní úrovně. Jednou jsem měl sáček houbových gumových bonbónů, "snězte dva, abyste si udělali výlet, snězte celý sáček a jděte na Měsíc" s velkým varováním, abyste si vzali celou věc, no, snědl jsem ji celou a absolutně nic se nestalo. Také jsem zkusil léčbu ketaminem na úrovni lékárny, myslím, že to bylo 1200 mg na 6 sezení a kromě nějaké introspekce se nic jiného nestalo.

Nikdy jsem neviděl vizuální efekty ani jsem neměl zvukové vylepšení. O víkendu jsem měl pero DMT, vzal jsem si celý gram během 2 dnů a jediné, co to opravdu udělalo, bylo, že jsem ospalý. (byl dobrý pro postel lol)

Kapitán Sandoz mi poslal LSD a v jednu chvíli jsem jich měl ve tváři 6 najednou, nic.

Už asi dva roky spolupracuji s psychiatrem a snažím se přijít na kloub svému ADHD, které je také opravdu špatné. Nic nezabralo, chvíli jsem brala Wellbutrin, měla jsem pocit, že nemám kontrolu nad vlastním mozkem, cítila jsem se pořád "uzamčená".

Zjistil jsem však, že 4mmc způsobuje, že můj mozek "pracuje" správně. Kromě pravidelných vedlejších účinků, jako je nadměrné pocení, mi dal energii a nechal mě dělat 18 věci najednou, ale ve skutečnosti COMPLETING tyto 18 věci lol. Bylo to poprvé, kdy "stimul" udělal svou práci pro mě.

Připravuji se na to, abych řekl svému psychiatrovi, že jsme skončili a začalo odstavení. Zkoušel jsem oficiální "legální" způsob, teď se zdá, že to je vše, co mi pomáhá. Za poslední dva roky jsem užívala tolik různých stimulancií, že jsem to přestala počítat.

Co se to děje s mým hloupým mozkem? Právě teď jsem na MDMA, líbí se mi to a myslím, že to bude pro mě fungovat, ale rozhodně jiný pocit. Nikdy jsem nezkoušel Meth a myslím, že to může být skvělé, jak podobné jsou chemické základy mezi Meth a 4mmc? Vím, že jsem na šikmé ploše, a proto jsem co nejopatrnější, a proto se obracím na skupinu s prosbou o radu.

Nějaké návrhy nebo další věci, které bych měl zkusit?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mefedron má methyl v poloze 4(para) fenylu a dvojnou n-vazbu kyslíku na b-uhlíku, což z něj činí keton. Odstraňte tyto prvky a je z něj pervitin. Proveďte Wolfe Kitshnerovu redukci, která tento kyslík odstraní, a je to PMMA.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kurevsky FASCINUJÍCÍ!!! Děkuji Frit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nějakou dobu jsem užíval adderall XR 30 mg. Zpočátku fungoval, ale v noci mi začal způsobovat úzkost. Léta jsem si objednával lisovaný addys online (pervitin) to bylo mnohem lepší. Žádná úzkost v noci a mohl jsem znovu spát. Nicméně mám tak trochu návykovou osobnost a začal jsem užívat 60-90 mg několikrát denně. Armodafinil byl také skvělý. Nebylo to rychlé, ale opravdu jsem se soustředil. Je snadné se dostat příliš
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To jsou skvělé tipy, děkuji @miner21, já jsem byl na Ritalinu asi od 7 do 15 let a vždycky jsem ho nesnášel, ale když se na to dívám zpětně, možná bych bez něj byl úplný odpad po celé škole. Celou tu dobu a Psych Doc stále nezmínil addy, takže si musí myslet, že to pro mě z nějakého důvodu nebude fungovat. Mám také docela návykovou osobnost (pokud je to tam v mém držení, proč to není ve mně lol) Možná zkusím Armodafinil před Meth... Mám pocit, že se mi Meth bude opravdu líbit lol a možná bych mohl trochu nakopnout tu plechovku s Armo's, rozhodně stojí za to zkusit!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Překvapilo by vás to. Většina lidí, které znám na pervitinu, má problém se vůbec zfetovat a jen se udržují, protože bez něj jsou k smrti unavení. Metamfetamin je hodně přeceňovaný. Za posledních 30 let byl deklasován. Přestřelku v motorkářském baru jsem neviděl od roku 1999.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
Sakra, možná je na čase vrátit ty staré časy přestřelek! Proč kvalita v posledních desetiletích tak vytrvale klesá? Kdybych měl veškeré vybavení, co mi brání vyrábět sklo o čistotě 98-100 %?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Je to zvláštní scénář. Představte si hadronový urychlovač a Mandelův efekt. Opravdu kromě toho, že je to z 50 % sinusovka, si nejsem jistý, co se děje. Dřív jsem si myslel, že je to n-isopropylbenzylamin, ale drugs.data tvrdí, že ho nikdy nenašli a že standard koupili dvakrát a že se dají snadno rozeznat. Existuje spousta krystalických hladin, které nejsou aktivní nebo slabé, že by je člověk nedokázal rozeznat. Onehdy jsem se snažil nějaké ušetřené izomerizovat. Získal jsem 0 D izomerů. Krystaly se prostě nikdy neobjevily v netěkavém rozpouštědle. Používal jsem kyselinu lhtarovou a očekával jsem, že se bude srážet lmeth lhartát. Neutralizoval jsem ji a přidal hcl až do ph5 a získal jsem zpět každé smítko pervitinu a vykouřil ho. Je to divné, protože jsem se pokoušel získat zpět L a nezískal. Je to opravdu izomerizace D z p2p, jak říká dea?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Hodně štěstí, můj pane!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Zkoušel jsem to už dvakrát. Stejný výsledek. Nebyl jsem tam moc vysvětlující, ale založil jsem vodný roztok hcl a oddělil základní olej a pak jsem k základnímu oleji a kyselině L-vinné přidal čerstvou vodu a refluxoval 2 hodiny. Pak jsem dal diethylether a chvíli to míchal ( to proto, abych vyzvedl meth báze ( D, protože jsem očekával, že L bude Lmeth Ltartrát, a protože je to sůl, zůstane v polární.). Ale po oddělení ethyletheru a odpaření VODY tam nic nebylo. Okyselil jsem éter 37% vodným roztokem hcl a 25 ml dh20 na ph 5 a když jsem oddělil vodu a odpařil ji, získal jsem vše. Pro mě to znamená, že v něm není žádný L-meth, protože jsem nemohl konjugovat L-tartarát ani po 2 hodinách při refluxu. Netřeba říkat, že to nebyl výsledek, který jsem očekával, jinak bych neztrácel čas. DEA tvrdí, že oni, že jsou izomerizace p2p mrth v Mexiku a kartel meth je D není racemic, ale hovno mě stále nedostane high, takže jsem mimo zmatený
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Celkově poměrně zajímavý reakční proces. Jsem zvědavý, kam to kartely dotáhnou.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ach jo, mluvíme tu o toleranci? Shiitttttttttt. já jsem vypaloval unci ledu za necelý týden KAŽDÝ týden po celé 4 roky v kuse. nikdy jsem nevynechal ani den. Teď jsem suchý jako mf'er a na 30 mg XR adderall jednou denně s 15 mg instantní dvakrát denně a to mě ani nedostane z postele ráno. musím si vzít 3 XR a 5 z instantů jen proto, abych byl schopen otevřít oči odpoledne (přiznejme si to, že nejsem schopen se přetáhnout, abych se ráno dokonce vyčůral, takže se každý den probouzí kolem 14 hodin.) Bohužel moji kluci zamkli na dobrou longggg dobu a já mám nulové spojení vlevo, což mě snížilo, abych se stal svým osobním šéfkuchařem boyardeez ořechy budou mít výbuch se snaží zjistit, jak se stát chemikem.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nutnost je matkou vynálezů, příteli! To je divoký.. Frustrující, že neexistuje olympiáda pro lidi, jako jsme my, lol, rozdrtili bychom ji.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
No, jste na správném místě, kde se můžete učit, a mezitím je tu spousta lidí, kteří prodávají pervitin za konkurenceschopné ceny. Myslím, že jsem koupil pervitin od pěti různých lidí a všechno to byl v podstatě úplně stejný produkt mexického kartelu, který za tu cenu nemůžu vyrobit.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Můžete provést extrakci benzedrexu.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Můžete si pořídit robotablety DXM HBr. Můžete užívat 90 mg přípravku DXM HBr (dextrometorfan HBr) dvakrát denně (s odstupem 12 hodin) po dobu 5 až 16 dnů. Snižte nebo vylučte užívání stimulantů během. Vyhněte se serotonergním lékům (MDMA, LSD, SSRI antidepresiva). Dextrometorfan je SNRI (inhibitor zpětného vychytávání serotoninu a noradrenalinu) a antagonista NMDA. Právě antagonismus NDMA snižuje toleranci na drogy. Tolerance na léky bude 1/2 až 1/3 toho, co byla.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Můžete vyzkoušet 90 mg přípravku DXM HBr (dextrometorfan HBr) dvakrát denně (s odstupem 12 hodin) po dobu 5 až 15 dnů. DXM je SNRI a antagonista NMDA. Vyhněte se přílišnému množství stimulantů a rozhodně se během vyhněte čemukoli, co ovlivňuje serotonin (MDMA, houbičky, SSRI antidepresiva). Pak bude tolerance na drogy 1/2 až 1/3 toho, co byla. NMDA je jedním z mechanismů vzniku tolerance. Dalším jsou receptory CREB, ale nevím, jestli už existují inhibitory CREB.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex děkuji, opravdu si myslím, že budu muset změnit věci a v příštích dnech to budu více zkoumat. Jsem jen jako gram v tomto úžasném Meow Meow, který mám, a včera stejné množství, které mě přimělo obávat se, že bych mohl omdlít z chůze po několika krocích, dnes je moje základní hodnota ... Nenávidím svůj mozek!!! Takový kokot to je!!!
 
Top