MDA Z HELIONALU - METODA SCARECROW

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Zná někdo zbytek tohoto receptu? Je to slavná syntetická cesta, potřebuji její konec, část hofmannovy přestavby s použitím TCCA za vzniku MDA. Děkuji.

následujte níže:




100g
Helional (100g ~92ml)
Hydroxylamin HCl (36,93 g)
DMSO (500ml)
NaOH (21g)
H2O2 30% soln (ph 7,5-7.
8)
(600ml)

Helionová hmotnost: 192,21g/mol
Hmotnost hydroxylamin.HCl: 69,49 g/mol

K roztoku hydroxylaminu HCl (.52mol, 100g) v DMSO (500ml) byl přidán aldehyd (.53mol, 36.93g). Tento roztok byl poté zahříván po dobu 90 minut při teplotě 85-90* nad horkou/vařící vodou za intenzivního míchání [ujistěte se, že RBF má otevřenou horní část]. Po odstranění tepla se roztok nechal stát na míchadle, dokud teplota nedosáhla ~80*, a přidal se vodný roztok NaOH**, dokud nebylo dosaženo pH 10 (přidání roztoku NaOH způsobuje kouř a ztmavnutí roztoku. Byla zaznamenána prudká změna pH). [volitelně: bylo přidáno 6 g sody bikarbony jako pomocný pufr pH]. Poté bylo při teplotě 70*+ přidáno 500-600 ml neutralizovaného 30% H2O2 po kapkách přes adiční nálevku, přičemž se udržovala teplota pod 95* a sledovalo se pH, aby se udržovalo mezi 9-10 (v případě potřeby se přidal 10% roztok NaOH ). Po dokončení přídavku se reakce nechala míchat, dokud se nezastavil vývin plynu a exotermie. Vzniklý světle žlutý roztok se přelil do pyrexové misky o teplotě přibližně 50*, vložil se do lednice o teplotě 0* a nechal se přes noc odstát. Vzniklé krystaly se vakuově zfiltrují a promyjí vodou. Výtěžek je kvantitativní. (Měly by vzniknout jiskřivě bílé amidové krystaly, možná s náznakem žluté barvy, která by měla zmizet při promytí vodou).

Důvodem nízkých výtěžků může být přehřátí hydroxylaminu/DMSO (cokoli nad 100* začne způsobovat žluté nečisté amidy/nižší výtěžky) a nepřidání dostatečného množství H2O2 ve správném rozmezí pH.
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Udělali jste to někdy ?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Já ne, ale několik tajných laboratoří v mé zemi vyrábí MDA touto syntetickou cestou.
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Kde jste tuto syntézu našli?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
V díle brazilské policie, které je přiloženo na internetu, se nachází sestavená laboratoř a část ručně psaného receptu, a na jiném fóru na darkwebu. Jedná se o jednoduchý postup, který k výrobě MDA používá mnoho tajných laboratoří.
 

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Pokud to někdo z vás zkoušel, dejte nám prosím vědět, jak to dopadlo¡¿?!
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Brácha vím, že bych ti o tom mohl dát vědět. přidej si mě na telegram: kharp12
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Již jsem získal úplný recept bro, podařilo se mi to
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kde najdu úplný recept? Dva psi mi poskytli mizerné výtěžky, nikdy nepřesáhly 40 %.
Mám pocit, že reduktivní aminace s tetroxidem titaničitým by mohla být dobrým testem...
Co si o tom myslíte?
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Co je neutralizováno 30 % H2O2; jak lze "neutralizovat" zásadu, aby se stále chovala jako zásada?
 
Top