Rekrystalizace metamfetaminu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Smz607vTYJ

Úvod

Toto téma je podrobným popisem postupů, které je třeba provést za účelem vytvoření krystalů racemického hydrochloridu metamfetaminu. Racemický hydrochlorid metamfetaminu (d,l-meth) nelze rekrystalizovat na velké úlomky jako hydrochlorid d-metamfetaminu. Pro separaci izomerů d,l-metamfetaminu je třeba provést odlišné postupy.

Vybavení a sklo.

  • Kádinky 800 ml x2; 150 ml x2.
  • Pyrexová miska (krystalizační vanička).
  • Nálevka.
  • Filtrační papír.
  • Ohřívací deska.
  • Buchnerova baňka a nálevka.
  • Vakuová pumpa.
  • špachtle.
  • Skleněná tyčinka.
  • Odměrný válec 100 ml.
  • Laboratorní váhy (volitelné).

Reagencie.

  • Vodný roztok methamphetamine hydrochloride (150 g).
  • Destilovaná voda ~400 ml.
  • Ethanol 88% 50 ml.
  • Ethylacetát ~70 ml.
  • Aceton ~70 ml.


Postup

1. Nasycený vodný roztok hydrochloridu metamfetaminu (150 g) se zředí vodou (150 ml) v kádince o objemu 800 ml. Tekutější roztok se lépe filtruje papírovým filtrem.
2. Roztok se přefiltruje. Roztok se přefiltruje přes papírový filtr do krystalizační misky.
3. Roztok se přefiltruje přes papírový filtr do krystalizační misky. Roztok se odpaří na krystaly metamfetamin-hydrochloridu při konstantním zahřívání 50-70 ℃ po dobu 3 dnů. Tato metoda neumožňuje získat úlomky metamfetamin-hydrochloridu (led).
4. Odpařením se met amfetamin-hydrochlorid rozpadána dvě části. Vzniklý hydrochlorid metamfetaminu se přenese do kádinky o objemu 800 ml a zalije se směsí 88% ethanolu 50 ml s vodou 50 ml, dokud se nerozpustí.
5 . Metamfetamin hydrochloridse uchovává v kádince. Poté se roztok doplní na 250-300 ml vodným roztokem alkoholu (1:1; H2O:EtOH).
6. Roztok se rozdělí na dvě části. Roztok se odpaří při pokojové teplotě.
7. Doba odpařování může trvat ~1,5 měsíce.
8. Ke krystalům se přidá směs ethylacetátu s acetonem (1:1) o objemu 80 ml a promíchá se.
9. Krystalyse odpaří. Krystaly metamfetamin-hydrochloridu se přefiltrují přes porézní Schottův filtr.
10. Krystaly metamfetamin-hydrochloriduse přefiltrují přes porézní Schottův filtr. Promyje se částí směsi ethylacetátu a acetonu.
11. Provede se filtrace. Hydrochlorid metamfetaminu se vysuší do konstantní hmotnosti.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Pane učiteli, jak lze syntetizovat methylamin hydrochlorid na metamfetamin.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den, methylamin lze použít při reduktivní aminyzaci fenylacetonu (P2P). Tato syntéza je zastoupena v sekci Amfetaminy s videonávodem.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Vidím, že je to možné. Děkuji vám, pane učiteli. Získal jsem další lekci
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Pane učiteli, mohu se zeptat, když mám ethylsulfátu sodného pouze 90 gramů, jakou metodu mám použít k syntéze nitroetanu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den, to je mimo mísu. Ptejte se prosím v DM nebo pod vyhrazeným tématem.
 

Bilson2

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mohu se zeptat na hloupou otázku, že, jak mohu mít nasycený hydrochlorid metamfetaminu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Je zde přehledně napsáno, jak...
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
😭 Prosím, pomozte mi, co je to rozpouštědlo, protože jsem neuspěl a utratil spoustu peněz a materiálu Problém je, že pro cestu [1] Moskva výsledek: dostaneme meth hy ve formě prášku. Existuje nějaký postup, který jsem po dokončení cesty [1] Moskva přehlédl? Ještě jednou děkuji, pokud mi s touto otázkou pomůže nějaký starší odborník. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
INDONESILANGUAGE
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
YR7v0YStol
 
View previous replies…

DRED

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Sep 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Co znamená nasycený hydrochlorid metamfetaminu ?
Na videu je zobrazen v kapalné formě. Jak jej lze vyrobit z prášku metamfetaminového gydrochloridu ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Rozpustit ve vodě, omlouváme se, že to není jasně řečeno ve videu. Metamfetamin HCl 150 g ve vodě 150 ml.
 

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Přeji vám hezký den, pane. Opravdu neexistuje jiný způsob, jak získat velké krystaly rychleji, než čekat 1,5 měsíce? Zkoušel jsem všechny způsoby, ale nechce to fungovat. prosím, pomozte mi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den, jaké způsoby jste vyzkoušeli?
 
View previous replies…

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Přeji vám hezký večer, pane. Po prostudování fóra jsem tento postup vyzkoušel jako poslední. Do Toulenu jsem přidal 100 ml 35% HCL, měl bych získat 220 g METH a zbytek by měla být voda obsažená v HCL. Vodu jsem odpařil a dosáhl hmotnosti 230g, takže 10ml bylo vody v roztoku, pak jsem přidal 400ml Acetonu o teplotě 50 stupňů a pak jsem to dal na 12 hodin do lednice o teplotě 8 stupňů. A stále mám malé krystalky a ne velké střepy.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Toto téma jste si museli přečíst také Recrystalizace a horká filtrace
Čím pomaleji necháte krystaly růst, tím jsou větší. Také čistota látek má silný vliv na proces krystalizace, jejich chiralita.
Za 12h v lednici určitě nezískáte alespoň střední krystaly racemického meth.
 

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ano, souhlasím s Vámi, pane, ale také jsem to zkoušela 2 dny a výsledek nebyl dobrý, jsem z toho opravdu zoufalá:sleep::sleep:.toto téma chci zkusit jako další-http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/en/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/
Už mám 9L acetonu v mrazáku týden.myslíte, že to bude fungovat.
 
Top