Muslimská kriminalita + islamofobie

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Zveřejnění upravené verze mé odpovědi na debatu v chatu:

Proč by v jedné zemi byli v pohodě a v jiné stříleli lidi? to nedává smysl. myslím, že jen generalizujete. Navíc, když se najednou chovají nevyzpytatelně, znamená to, že je na ně vyvíjen tlak, například rasové napětí. lidé jako vy jsou důvodem, proč se to děje. ani nebudu popírat statistiky kriminality, ale jako... aspoň se podívejte na příčinu. je smutné, že se to děje, ale není to ÚPLNĚ jejich vina. svět je složité místo a příčiny a následky jsou skutečné.

"naše bílé děti nikdy předtím nestřílely" jsem američan, jak to, že většina našich školních střelců jsou běloši? rodilí američané by mohli tvrdit přesně to samé, co tvrdíte vy. neznamená to, že běloši jsou ze své podstaty zlí, znamená to, že na některé bílé jedince je vyvíjen velký tlak a oni ho uvolňují násilnými způsoby. Musíme je rehabilitovat, ne ostrakizovat. jste blázni, jestli si myslíte, že nazývat muslimy (nebo jakoukoli jinou menšinu) "vetřelci" něco vyřeší. tahle mentalita "my vs. oni" je naprosto nejhorší způsob, jak na věci jít!

doslova se podívejte na statistiky kriminality afroameričanů. rasisté rádi říkají: "b-ale oni jsou vyšší!! to znamená, že jsou ZLÍ!"11!1!!" NE! znamená to, že jsou ZLODĚJI! když jsou lidé ve špatné ekonomické situaci, mají tendenci se vybíjet. bez ohledu na rasu jsou statistiky kriminality vyšší v chudých oblastech! všimli jste si, že chudší oblasti jsou vždycky ty "špatné"? napravte ekonomiku a napravíte i kriminalitu. jen zkuste těmto "vetřelcům" pomoci a všimněte si rozdílu! zbavte se té hloupé mentality "nepřítele"; ta jen zhoršuje už tak nestabilní situaci. slyšeli jste někdy o termínu "socioekonomický problém"?

bez ohledu na to, jaká skupina páchá trestnou činnost, bychom měli spolupracovat na jejím řešení, protože vás mohu ujistit, že průměrný muslimský člověk nepodporuje teroristické činy a trestnou činnost páchanou jejich skupinou. když už, tak se musí stydět a být naštvaní, protože lidé jako vy je zobecňují jako zločince a tupce. je to jen pár vyvolených, kteří dělají takové věci. všechny rasové/náboženské skupiny versus problém zločinnosti. je opravdu znepokojující, jak si lidé myslí, že diskriminace nějaké skupiny pomůže jejich věci. s rozdělením přichází chaos, vždycky. s jednotou přichází mír. není těžké to pochopit. spolupracujte na řešení a budete mít výsledky.

Chápu, že je to kontroverzní téma, a pokud si někdo myslí, že se mýlím, klidně mě opravte.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
a také, copak nás jako uživatele drog většina lidí nepovažuje za špinavé zločince? jsme svým způsobem také menšiny. neměli bychom mít empatii k lidem v podobné situaci? neměli bychom spolupracovat? kognitivní disonance některých z vás je kurevsky zarážející. nikdy nepochopím lidi, kteří nezapadají do archetypu "dokonalého občana", kteří diskriminují ostatní.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Kéž by šlo vracet a upravovat příspěvky po 10 minutách, protože mě napadají kraviny s hodinovým odstupem 😿😿 ale ještě jeden příspěvek a pak přestanu žvanit. nechci si zasírat vlastní vlákno. jestli může nějaký mod zkopírovat a vložit moje poslední příspěvky do původního, budu vás navždycky milovat (nechte všechno tak, jak je).

vážně nechápu, jak můžou být uživatelé drog xenofobní. drogy a prekurzory dostáváme z celého světa. vaše příští hulení mohl vyrobit nebo zpracovat někdo ze skupiny, kterou nemáte rádi. není to tak trochu pokrytecké? znám pár lidí, kteří říkají "aha, já kupuju jenom AMERICKÉ zboží", ale to ve světě drog není moc možné, protože není regulovaný. lidé by mohli lhát o tom, kde se vyrábí nebo odkud pocházejí prekurzory. navíc některé chemikálie se v některých zemích shánějí mnohem snáze než v jiných. i kdybychom žili v dokonalém světě, kde nikdo nelže, určitě by bylo velmi těžké sehnat něco, co se vyrábí výhradně v jedné zemi, například v americe. i kdyby to bylo možné, cena by byla šílená.

zamyslete se nad tím, jak jsme jako uživatelé drog propojeni. tento web je toho úžasným příkladem. mohl bych potkat někoho z druhého konce světa a mohli bychom mít stejné zájmy a vybrané drogy. jediné, co nás odděluje, je geografie. jsme globalizovaná komunita. jsme jedno tělo. je to jako ruka, která nenávidí nohu. všichni jsme tu užiteční, tak co dělá jednoho člověka lepším než druhého? zamyslete se nad naší celosvětovou komunitou, než se pokusíte někoho nenávidět fr
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Existují radikály všeho druhu. Na Blízkém východě jsou extremističtí křesťané. Existují extremističtí židé, existují dokonce i extremističtí buddhisté. Veškerý separatismus, který ve světě vidíme, je vyráběn, a to záměrně médii. Jeho cílem je, aby se všichni navzájem podezřívali a aby se pozornost nesoustředila na vládu. Pouze když vypnete Zprávy, můžete se osvobodit od nenávisti, kterou šíří. Přestal jsem sledovat zprávy a mám 1000x méně předsudků a nenávisti. Jde o to, že lžou. Hodně. Když jsou konečně nuceni přiznat, že lhali. Škoda byla napáchána. Úderný titulek má 1000x větší dopad než 1 odstavec na zadní straně.
Zářným příkladem je 11. září. Přimělo miliony lidí nenávidět muslimy a lidi ze Středního východu. Bez ohledu na to, k jaké odrůdě fikce se hlásíte, události, které byly vylíčeny v médiích, nejsou událostmi, které se staly. Kdyby George W. Bush vystoupil na kameru a na rovinu řekl, že jako bývalý šéf CIA využil své zdroje v CIA k tomu, aby celou věc zorganizoval a získal tak podporu pro podmanění blízkovýchodních zemí, které se vzpíraly našim požadavkům, ani by na tom teď nezáleželo. Nedostalo by se to do vysílání, nebyly by žádné nepokoje. Doslova by se nic nestalo.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ani já se nedívám na zprávy. je to jed. i relativně "nezaujaté" zdroje mají skryté záměry, ať už záměrné, nebo ne. dokud něco píší lidské ruce, prosvítají jejich skutečné myšlenky. možná to zní schizoidně, ale odmítám nechat si programovat mysl jinými lidmi.

Někteří lidé si myslí, že díky tomu nemám přehled o světových událostech. to rozhodně není pravda. vím všechno, co potřebuji vědět, což je všechno podstatné, protože pokud je něco opravdu důležité, nepotřebuji zprávy, abych se o tom dozvěděl. někdo mi to řekne a já si udělám vlastní průzkum, abych se ujistil, že jen nepřebírám jejich názory. nepotřebuju vědět o politice, protože systém je stejně zmanipulovaný. byl jsem na obou stranách politického spektra a poté, co jsem konečně odešel, jsem si uvědomil, že každá strana je blbá jako prase. mají svůj narativ, který chtějí dokázat. jediný způsob, jak se objektivně dívat na svět, je vidět věci a přemýšlet o nich tak, jak přicházejí.

Zprávy jsou jen pro lidi, kteří chtějí, aby se naplnila jejich konfirmační zaujatost... a vytvářejí je lidé, kteří nechtějí nic jiného než zasévat rozkol a chaos. zprávy vytvářejí bohatí váleční štváči pro idioty.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
To, o čem je Breaking Bad, je šťastná chemie a její velmi pokročilé postupy, které je třeba dodržovat pro získání jemného konečného produktu. BBgate není o aplikované magii pomocí proklínacích modliteb. Náboženství je jako alchymie. Je to politováníhodná historická zátěž, proti které je třeba se postavit. Křesťanství je tou nejmenší zátěží. Které jiné náboženství plodí teroristické masové vrahy, násilníky, asociální degeneráty? Slyšeli jste o těch křesťanských nebo buddhistických bandách, které pustoší muslimské země? Problémy s přistěhovalci=pracujícími Thajci, Číňany, Korejci, Japonci? Znáte ty křesťanské nebo buddhistické země, které se k ženám chovají méně svobodně a s úctou? Které trestají a zabíjejí homosexuály? Znáte ty muslimské evropské země, které nechaly usadit nevěřící, aby se integrovali, a nyní jsou zpustošeny nízkými chamtivými přistěhovalci. Islám nikdy nebyl skutečnou součástí hnutí hippies. NÁBOŽENSTVÍ JE FALEŠNÉ. Hodnota země se snadno měří rudimentárně podle jejího průměrného IQ a její produkce. Otec Singapuru by měl být vyslechnut ohledně imigrace a integrace auuu velmi lituje, že přijal jednu specifickou náboženskou skupinu, která je nyní jako ztvrdlý nádor v zemi s kopím. Muslimové se možná chovají většinou dobře a tak dále, ale čísla nelžou: čím více muslimů..tím více "muslimská" země. Přejte si něco o svých etnických oblíbencích ve své vysněné společnosti...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Zdá se, že v každé skupině se najdou radikálové, kteří zacházejí příliš daleko, myslí si, že znají správnou cestu, a udělají cokoli, aby prosadili svou věc. Problémem jsou radikálové, nikoli jejich náboženství nebo etnická příslušnost.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Souhlasím, pokud skupina sama odvádí práci za přijatelných ideálů a s dobrými výsledky. Náboženské skupiny těmto požadavkům vůbec neodpovídají a jsem proti nim. Stejně jako nemám rád tupé a kruté a feťácké kultury.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ve skutečnosti jsem byl osm let muslimem. Vzala jsem si sn Indonésana. Chodila jsem na hadždž a umroh. Naučil jsem se číst arabsky a umím nahlas přečíst Korán. Od rozvodu už nepraktikuji a nedokázal jsem se stát skutečně věřícím, a proto jsem se rozvedl. nicméně více než 8 let jsem tomu věnoval upřímnou snahu. muslimové v Indonésii jsou většinou velmi shovívaví. existují i jiná náboženství a vláda. Chrání všechny občany. když jsem byl v saúdské Arábii, viděl jsem, že je tam velký rozdíl.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Moje logika je pravděpodobně nevyvážená....
Na náboženství mi nezáleží. Považuji ho za konstrukt, který si kupují ti, kdo mají moc, aby ho ovládali. pro ni to byl život nebo smrt. bylo by nemožné, aby si mě vzala, pokud bych nebyl muslim. proto, abych vyhověl jejím požadavkům, nestojí opravdu nic než část mého času, když dělám jejich rutinu. také jsem prozkoumal několik náboženství, abych zjistil, jestli bych se mohl nakazit, protože se zdají být celkově šťastnější. v mém uvažování bylo několik chyb, ale byla to nejlepší obchodní partnerka, jakou jsem kdy měl. dobře jsme spolupracovali. Nečekal jsem, že se nezamiluju. Nečekal jsem, že náboženství ode mě bude postupně dál očekávat víc. a neuvědomil jsem si, jak moc jí ublíží, když jsem přišel s tím, že se nepřibližuji k Alláhovi, ale začíná být neúnosné pokračovat v praxi.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Celé dobrodružství stálo za to. Vyšel mi skvělý začátek další kapitoly, jakse podařilo dostat se daleko dopředu. Měl jsem možnost vidět některé věci, které mohou vidět jen muslimové. například hadždž v roce 2019. byl to zážitek. Málem jsem umřel.
A. 90 procent našeho manželství jsem byl čistý. Potkal jsem ji čerstvě po odpykání 7 let n 10 let. Islám mi opravdu dobře vštěpoval disciplínu. něco, co jsem potřeboval.
Celkově bych ji ohodnotil devítkou z deseti.
Myslím, že pokud nejsme v tomto životě proto, abychom skutečně žili, proč tu jsme?
 
Top