Můj avatar

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
High as fuck, bylo mi řečeno, abych se snažil být aktivní na fóru, a trocha paranoie z toho, co si o tom lidé mohou myslet, hozená na dobrou míru mě přiměla napsat tento příspěvek!

Byl jsem tlusté dítě, mou drogou byl cukr. Jednoho dne k nám do třídy přišel důstojník z protidrogového. Rozdal nám samolepky s tím sladkobolným logem, udělal s námi jeden nebo dva pracovní listy a pak nám ukázal hromadu drog.

Do toho dne jsem nikdy nepřemýšlel o tom, že bych užíval "drogu". Od toho dne však moje zvědavost rozkvetla v nádherný drogový strom.

D.A.R.E. můžu poděkovat za to, že jsem dnes tady na těchto stránkách, a chtěl jsem mu vyjádřit svůj dík prostřednictvím svého avatara.

Děkuji D.A.R.E., že naučila tlusté děti, že existují i jiné drogy! 💊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
to je tak reálné, že jsem se k drogám doslova dostal, protože když jsem byl hodně malý, táta mi vyprávěl o tom, jak bral drogy a jak bych NIKDY neměl brát drogy, ale protože jsem byl retardované dítě, jediné, co jsem si z toho odnesl, bylo "když si dáš kyselinu, uvidíš hezké barvy" a od té doby jsem byl k drogám na smrt odhodlaný. dostal jsem však příležitost až na střední škole

na střední škole jsem začal kouřit cigarety, abych vypadal cool, ale na střední jsem přestal, protože jsem nechtěl dostat rakovinu plic + jsem začal brát stimulanty a kouřit trávu, což je mnohem lepší.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Lol unikl jsi tabákové bestii, bohužel pro mě jsou tráva a tabák zatraceně dobré dohromady.

Děti jsou zvláštní, vnímavé jak sviňa, ale taky se většinu času chovají naprosto retardovaně.

Mantru "neber drogy" jsem do té doby v životě slyšel mnohokrát. D.A.R.E. jsem poprvé "viděl" u svých někdejších blízkých přátel a způsob, jakým nám je vysvětlovali, byl pro mě, malého tlouštíka, velmi matoucí: "Drogy jsou skvělé a úžasné, ALE dělají z tebe líného kreténa! neber je! A teď se dozvíte, jak dlouho může trvat acid trip (pokud se náhodou nadopujete)".

Internet otevřel mnoho dveří, TOR jich otevírá ještě víc, sežeňte si drogy!!! ;)
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ano, způsob, jakým se drogy vysvětlují dětem, je hrozný. říkat jim "neberte drogy, děti" v nich jen vyvolává zvědavost. vysvětlete jim drogy, vysvětlete jim účinky, nechte je, ať se rozhodnou samy. říkat jim, aby dělaly to či ono, je ovlivní tak jako tak. informovanost a snižování škod je důležité a účinnější než jim jen říkat, aby drogy nebraly.

a souhlasím, internet je kouzelné místo, kde je možné všechno. ;)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Vy dva jste příkladem toho, že když jste rizikoví teenageři a získáte více školních informací o účincích drog, začnete se o braní drog více zajímat. No, já jsem byl tehdy také trochu v ohrožení, ale myslím, že zeširoka. 1. Do braní drog se mi moc nechtělo kvůli zjevným nevýhodám a trest mě odpuzoval nejvíc. 2. Víc mě zajímalo, jak zbohatnout (kromě toho, že mě to vzdělává do světa a vytrvalosti) a pak si dělat, co chci, a být drogovým dealerem byla velmi vzrušující práce a získat své chemičky. 3. Je tu velký drogovýproblém s velmi mnoha špatnými lidmi, kteří dělají zlé zločiny kvůli obchodu nebo závislosti. 4... Musíte to legalizovat, abyste se naučili spoustu informací o účincích drog. ale brát hodně drog v mladém věku není nejlepší volba, když vyrůstáte, abyste přispěli. Většina feťáků jsou nuly, které draze platí za pouliční šmejd. Pokud se otevřeně přiznají k užívání tvrdých drog - ve většině očí pohoří a jsou považováni za zločince. Drogy dělají jejich chování spíše bezohledným ano, jsou na jízdě s pocitem ega a deklasují vás. Tito dominantní šmejdi nastavují drogovou scénu sociální války a odrazují normální lidi. Proto je lidstvo ne evcen v nejlepších zemích připraveno na skutečnou svobodu🗽libertarianismus pro transhumanismus🚀
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Souhlasím, že došlo k "převrácení": "drogy jsou špatné? mm'kay?" -věřím jim "drogy z tebe udělají hrozného člověka" -já- "aha, tak to se radši budu držet dál" -jdu a dělám kariéru, snažím se ji dělat, protože se ze mě stává čím dál větší trubec společnosti. V tomto bodě života je to chvíle, kdy se konečně zpochybňuje mantra "drogy jsou špatné": "jsou opravdu TAK špatné?" Myslím, že odpověď zní ne, teorie "kladiva na čarodějnice", která všem jen říká, že je to zlo a neměli bychom o tom nikdy mluvit, nás jen víc zajímá.
Nevede se dost rozhovorů
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Je čas na změnu, Na téhle nové jsem pracoval s Gemini a je příliš skvělá na to, abych ji nepoužil, takže pro pořádek: moje profilová fotka bývala logo D.A.R.E., ale už není...
 
Top