MŮJ POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zde je můj poslední příspěvek pro mě tak smutný, ale nemohu tolerovat některé chování, když mým jediným cílem je sdílet a pomáhat.

Nebudu psát nic jiného, ani pomáhat nikomu prostřednictvím PM nebo jiným způsobem, který je to, čeho jste dosáhli tím, že se chováte jako tento altruistický lidé bez jakéhokoli typu ekonomického nebo osobního zájmu jen povzbuzení ke sdílení zkušeností. Mohla by to být možná situace, kterou by měli zvážit admini fóra, aby se pokusili vyhnout budoucím, pokud to uznají za vhodné. Každopádně budete žít beze mě nebojte se vše bude v pořádku.
Hodně štěstí a díky.

Důvody a pozadí této informace, pokud máte zájem:

 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Nechoďte takhle btcboss, vaše příspěvky jsou skvělé a oceňuje je spousta uživatelů.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Je škoda, že odchází, protože ve fóru ztrácíme velmi důležitého člena. Děkujeme za vaši syntézu a pomoc. Vaše příspěvky mi vždy pomohly osobně i pracovně.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Děkuji za všechny ty úžasné příspěvky. Myslím, že mnoho lidí využilo všech moudrostí, kterými jste přispěli na tomto fóru. Je smutné slyšet, že odcházíš. Šťastnou cestu. Rozveselte se.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nepřicházím sem jako říkat, že jsi nejlepší, nebo ti lézt do zadku, ale myslím si, že je spousta lidí, pro které je přínosné, když se podělíš o informace o těchto věcech. Četl jsem tvůj odkaz. Nechápu, proč by lidé měli kydat hnůj na no kohokoli jako takového za to, že syntézu nedělají sami. Koho zajímá, jestli jsou sdílené informace správné a jestli rozumí mechanismu reakce a případně mohou někomu dále pomoci se syntézou tím, že mu poskytnou znalostní poznatky o ní.

A co se týče toho, že jste opustili střední školu... Nejlepší lidé, které znám a které považuji za skutečné přátele, kvůli škole léta trpěli. To se týká i mě. Většina z nich nikdy nedokončila střední školu a mně to bylo jedno. Pokud ti někdo řekne, že jsi hloupý jen proto, že nemáš zkurvený diplom, je to hlupák. Vynahrazují si svůj nudný život tím, že mají tuhle jednu jedinou věc, aby se snažili vypadat zajímavěji než ostatní.

Všichni se každý den učíme nové věci a z mé osobní zkušenosti? Ve škole jsem se naučil úplný hovno. V podstatě všechno, co umím, jsem se musel naučit sám. Jo, já vím, zní to hloupě, že? Proč ztrácíme roky života tím, že jsme uvězněni v tomhle vězení mateřské školky a nemůžeme do ničeho mluvit, místo abychom se věnovali svým skutečným zájmům. Je to stejně hloupé jako samotná válka proti drogám.

Je to na vás, ale myslím, že všichni uděláme lépe, když si budeme pomáhat. To se týká i tebe a všech ostatních, kteří se dělí o své zkušenosti a informace o těchto věcech. Lidé, kteří sem chodí jen proto, aby dostali návodnou kuchařku na tyhle věci s přesnými mírami na všechno, co dělají, jsou idioti. Nemusíme je filtrovat. Nemusíme se proměnit v panenské moderátory redditu a každého z nich zabanovat. Stačí jim dát čas. Sami si uvědomí, že na to nemají, vyhodí hromadu peněz za skleničky, jen aby je vyhodili.

Pro všechny, kteří jsou takoví. Buďte na konci sezóny hrdinové a dejte sklo někomu, kdo ho skutečně využije. Díky!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Po velkém množství žádostí (za které jsem velmi vděčný) a po chladném zamyšlení jsem se rozhodl, že příspěvek opět zveřejním.
Ve skutečnosti jsem prakticky totéž dělal soukromě, ale myslím, že není fér, abych po zveřejnění určitých postupů neodpovídal na pochybnosti o nich.
Rozhodl jsem se také ignorovat negativní komentáře a nesmysly, které se tam mohou objevit.
Pokusím se postupně odpovídat na nevyřešené otázky, které se v tomto období objevily.

Jsem tedy zpět, všem vám moc děkuji!
 
Top