Nano RP/I redukce pseudoefidrinu?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Dokud neseženu nějaké prekurzory, p2p pro mě nepřipadá v úvahu. Chci tedy vyzkoušet redukci v malém měřítku prostřednictvím RP/I a našel jsem zápis od kolegy jménem Curbshot. Proti výše zmíněnému write upu je upřímně více lidí a hlavním důvodem je, že dnešní pilulky jsou mnohem těžší na vyčištění než ty, se kterými pracoval on, když to psal. No, jsem přesvědčen, že jsem vyčistil můj pseudo na laboratorní úroveň a zajímá mě, jestli je někdo známý/zkušený s touto metodou a pokud ano, máte nějaké rady?
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Tato metoda syntézy mě kdysi lákala, ale nikdy jsem ji neprováděl. Po všem tom pekle, kterým procházíme, abychom správně vyčistili pilulky pro tento typ reakce, jsem se rozhodl, že bude v mém nejlepším zájmu spoléhat se na metody, které jsou mnohem více přijímány ostatními a také mají větší podporu v podobě otázek a odpovědí, které dříve kladli ti, kteří se dopustili chyb nebo vyžadovali další objasnění určitých bodů. Četl jsem mnoho komentářů týkajících se použití H2O2 k nastartování reakce a všechny byly negativní. Curbshotova metoda také nevyvíjí žádnou snahu o určení teploty reakce. V rámci této metody existuje příliš mnoho proměnných, než abychom si mohli být jisti, že bude fungovat správně. Ačkoli z ní můžete získat nějaké zařízení, jsem si jistý, že nakonec jen s trochou většího úsilí můžete zvýšit výtěžnost a kvalitu pomocí jiné metody.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kyselina fosforečná/jodová je metoda a co-huis-names napsat je "Tek", proč si nepřečtete ještě 5 rp/I tek? Zjistíte, co jsou důležité části a co jsou méně důležité aspekty.
 
Top