Question Potřebujete příručku k syntéze kardiotoxického jedu.

beth814

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, chci syntetizovat jed, abych se zabil, protože příliš trpím a eutanazie je v mé zemi nezákonná (lékařské problémy), a protože jsem kardiak, chci syntetizovat kardiotoxický jed.

Přemýšlel jsem o digitalinu, ale nevím, jak ho získat z digitalis lanata (jakékoli informace jsou vítány).

A také přemýšlím o syntéze jedu z chemikálií, které se dají koupit v supermarketu a v lékárně,

Nechci se trápit hodiny, chci infarkt, tak mi prosím pomozte.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Nedostatečný příspěvek.
Zkuste zde být aktivnější, přinášejte více užitečných informací a pak můžete očekávat, že vám někdo pomůže najít pouličního prodejce nějakého hnědého kardiotoxického svinstva.
 

Bromoski

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zní to jako strašný způsob smrti, na fórech o sebevraždách se mluví i o jiných věcech, které by při správném postupu byly bezbolestné, ale nebudu tu zabíhat do podrobností.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Ale no tak, kámo, to je smutné. uvědomuješ si, že pravděpodobně jen přežiješ, ale budeš zmrzačený do konce života a taky skončíš na oddělení. taky si nemyslím, že by jed byl bolestivý. tldr, jdi změnit smt i yo život, najdi si pomoc nebo smt a aspoň se snaž být šťastnější. sebevražda rl není řešení ničeho.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sebevražda není řešením, příteli. Odhalte své problémy, možná se vám dostane pomoci.
 
Top