"Nové drogy" na ulici.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Jsem ze země, která nemá bohatý trh s léčivy. Monotónní trh, speed, kokain, tráva, mdma. A já přemýšlím, že bych sem přivezl nějaké "nové" drogy pro lidi. Nemyslím nové jako nově nalezené a vyrobené drogy nebo kombinace drog, myslím nové jako to, že to nikdy nebylo ve velkoobchodě na ulici. Jako příklad uvedu mefedron, který tu nikdy nebyl. Nikdo ho neprodával a nikdo ho neměl velké množství k distribuci, možná jen menší množství, které považoval za exotické a účtoval si za něj mnohem víc. To bylo před pár lety a od té doby ho nikdo nikdy neviděl, natož aby ho prodával. Napadlo mě, že si pořídím třeba mefedron a budu ho prodávat dráž, než bych měl, protože vím, že se lidi na ulici zblázní z nové drogy a budou jí kupovat tuny. Ale stejně nevím, protože jsem z malého okresu a myslím si, že se to může příliš rychle rozšířit do uší špatných lidí, federálů a konkurence na ulici.
Rád bych slyšel nějaké názory!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Dobrý den, zde můžete najít cestu k vlastní výrobě mefedronu a mít z toho větší užitek. Pokud o produkt stojíte, někdo vám ho nabídne, ale jestli zaplatíte tisíce za kg a budete dost riskovat, nebo zaplatíte stovky za kg a nebudete se starat o to, jak se k vám látka dostane, je na vás. Mohu vám nabídnout podporu při vylepšování vašeho dobrého já, pokud jste také zvědaví, zda se stanete "chemikem". Pokud je vaším plánem zbohatnout, raději bych se do posvátné vědy nepouštěl a třeba si koupil již vyrobené, co si budete přát. Na zdraví!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
To je velmi chytrý nápad, ale v mém případě se to příliš nevyplatí. Předpokládám, že činidla a vybavení mě budou stát majlant a s mým rozpočtem to není příliš proveditelné. Možná bych něco takového mohl udělat po převrácení několika šarží, ale do budoucna se moc dívat nebudu. Děkuji vám za vaši myšlenku a nabízenou pomoc!!!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Pokud náhodou pocházíte z EU (v menší míře také pokud ne), mohu vám slíbit dobré zprávy. Vzhledem k tomu, že mým posvátným posláním je nakonec oddělit drogy od peněz, nejde mi ani tak o zbohatnutí, ale spíše naopak. Mohu vám dát naději, dokud jste férový, co potřebujete pro výrobu dávek potřebných k učení (jistě nechcete vyhodit kilo materiálu z hloupé chyby také slíbil udělat alespoň párkrát), spíše skromné dávky jsou to, co potřebujete učit se a co potřebujete uspět, abyste mohli jít větší jen kroky ne delší než vaše nohy, protože know how se bude hromadit a vždy bude vaše. Pokud nejste zvědaví, jaký je zisk, mohu předpokládat, že se buď obáváte (žádný smysl), nebo si stojíte za tím, že potřebujete mnohem více a pak možná hloupý. Vyrábět desítky gramů každý den jde do stovek na dávku při prvním škálování (jednoduše si nechte poradit, že si zasloužíte koupit větší RBF, to je), pokud ne jen prostě hloupý, protože nezníte neochotně.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Souhlasím s Habierem. Peníze nejsou klíčové, ale jejich potřeba
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Ur se mýlí ohledně nákladů na eq a činidla. pokud se zaměříte na učení 1., pak vás bude stát maximálně 1 euro udělat 1 kg mepehedronu včetně činidel a eq. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
nepotřebujete prekurzory, použijte ty, kteří objevili způsob, jak syntetizovat tímto způsobem knwleedge je klíčem, zde je ust opakovat, není třeba kupovat prekurzor, když můžete připravit, že v soome hoours z opravdu základních ingridients, které coost 5% rekurzoru - pokud peníze jsou problém. pro jistotu je lepší způsob, jak se naučit tak jako tak
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Klíčové je porozumění, pak další porozumění a další porozumění. Dělám everytdays research abut new things, I discover new names of substances, t their atributes, and these who were discoovered (by me) months ago are assivly im my head now, so its always time
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Pokud nabízíte stále aktivní pomoci nové v tomto, budu raději získat a pokusit se stát chemik s dobrým produktem mefedron 😀💎pokud chcete pokračovat mluvení můžeme jít v pm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jakkoli je to ve vašem zájmu, ozvěte se mi a nečekejte, že budete denně kontrolovat mé zprávy. Jednou za pár dní bývám poblíž, ne déle než týden...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže idk, o kolik větší pozornost získáte ve srovnání s prodejem léků běžných ve vaší oblasti. I klíčem je prostě nemít tolik obchodů tváří v tvář. Znáte nějaké další dealery drog, kteří by od vás nakupovali? Jen buďte opatrní. Když se lidé setkají s časem, budou mít tendenci se na vás vrhnout.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ano, to jsem měl na mysli. Stačí prodávat místním prodejcům v trochu větším množství a nemít žádné problémy. Získal bych spoustu pozornosti, protože jak jsem řekl, můj okres je velmi malý, nemluvě o mém městě, a takový výbuch by zahltil celé město. Abych byl spravedlivý, dlouho bych nevydržel.
Děkuji vám za vaši myšlenku!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Nejsem si úplně jistý, co je lepší, zda mít bohatý trh, nebo nemít :)
Vezměte si kufřík do rukou, takže budete mít bohatý trh v rukou. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Ale hoesntly to záleží na pple. Jsou to feťáci nebo connesseirs?
pokud volají po kvalitě atd. je to dobré rozhodnutí pro dovoz, ale pokud říkají, že je všechno dobré atd. a je jim jedno, co si vezmou, nebude to stát za to, možná pro některé osoby, které hodnotíte, budou mít zájem.
imo jednoduché pravidlo pro hodnocení
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Řekl bych, že je to směs obojího. Stále o něčem takovém přemýšlím. Děkuji vám za vaše myšlenky tho!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Pak je asi nejlepší cestou inkasovat ceny za lepší produkt, ale mít na skladě i ten horší. Musíte se přizpůsobit zákazníkům, které máte, v závislosti na tom, kolik jsou ochotni utratit
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Souhlasím s dobrým/špatným produktem na skladě. Měl jsem situaci, kdy jsem dával zdarma vzorky dobrého výrobku, ale když si řekli o další, dal jsem jim ten méně účinný. Šílené je, že se vůbec neptají na cenu, když je výrobek dobrý.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
tady jsou statistici jako závislí, prostě neřeknou nic negativního, když je produkt na dobré úrovni, zatímco connesseuirs najdou něco, co by podle nich mohlo být lepší - nejvtipnější je, že většinou plkají o vizuálních krystalech haha. každopádně a závislým je to jedno, i kdyby to bylo špatné, stejně to vezmou.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Na základě vašich témat si myslím, že pouliční gangy vás najdou mnohem rychleji než policisté.
 
Top