Question Zvláštní požadavek, SWIM chce metamfetamin s řezem, aby viděl rozdíl mezi čistým a řezaným metamfetaminem.

stuffinthings

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Uvědomuji si, že to není populární požadavek a je to proti vašim zásadám, ale jde spíše o snížení škody v porozumění škrtům, prosím, odstraňte, pokud se to nekvalifikuje jako výjimka.

Kamarád chtěl 2 g metamfetaminu smíchaného s 1 g msm a pak další poměr 2 g na 2 g. To není' něco, co v běžných znalostech v mém krku lesů, takže jsem se zajímal, jak by někdo šel o tom zřejmě chce být schopen pochopit rozdíl.

plavat mu řekl, aby smíchal v horkém methanolu a nechal to úplně odpařit. říkal, že tam byla nějaká voda zachycená pod ním a nekrystalizovalo to úplně dohromady. spíš než zkoušet a chybovat, pokud někdo víte, jak to udělat, mohli byste pomoci urychlit proces, aby věděl, co má hledat?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Zajděte si do obchodu se zdravou výživou a pořiďte si nějaké MSM, je jich tam 90? Zbytek překvapil z ne úplně převedených špatných pracovních UPS a podřadných prekurzorů jo a pH to je děsivý někdy všechny tyhle věci mají takový účinek.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pokud jste chlapci teploty správné konvekční trouba odstraní MSM vzhledem k tomu, že je to sublimace dělá to poměrně snadné oddělování
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kdybych měl nějaký volně ležící, udělal bych to. Aceton je velmi účinný při odstraňování MSM právě z pervitinu. Nejsem si jistý, zda skutečně odstraňuje něco jiného. Jak bylo uvedeno. Teplota tání msm je mnohem nižší než u pervitinu, takže ho můžete snadno oddělit několika způsoby.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Myslím, že jsem viděl, že lidé míchali granulovaný msm s pervitinem a pak vše pomalu zahřívali, dokud se msm neroztavil a nekrystalizoval s pervitinem. Za starých časů s červeným a žlutým metamfetaminem se to opravdu nemíchalo. S novým sklem by to mělo vytvořit podobné střepy. Viděl jsem člověka, který to dělal na fólii. Také se ujistěte, že je MSM čistý. A myslím, že jsem slyšel, že MSM z GNC je jediná věc, která jde čistá.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Četl jsem nějaký článek, kde se oddělovalo zahříváním MSM sublimuje.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Právě jsem si vzpomněl, že to bylo v publikaci nazvané mikrogram. Kdysi obcházela policejní stanice, aby informovala o nejnovějším autobusu a nejnovějších technikách pašování. Už ji nemají k dispozici pro veřejnost, ale tam jsem se to dočetl.
 
Top