P2P(103-79-7) nabízí

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nedávno se objevilo několik nabídek od čínských dodavatelů, kteří prodávají přímo P2P(103-79-7), připadaly mi zvláštní, protože pokud si vzpomínám, CAS byl v Číně zakázán už dávno, vlastně všechny nové prekurzory byly vyvinuty z tohoto důvodu.

Kontaktoval jsem je a shodou okolností, jak jsem si představoval, všem došly zásoby tohoto CAS, když jejich nabídky byly prakticky nové, ale rychle byla nabídnuta alternativa prekurzorů(5449,5413....).

Podle mého názoru(prakticky jistě) používají neexistující P2P nabídky jako reklamaci lákají zákazníky aby jim nabídli prekurzory místo nabízeného produktu, to je stará prodejní technika.
Myslím, že byste neměli ztrácet čas dotazováním se na P2P u těchto dodavatelů, protože jsem si u svých zdrojů znovu potvrdil, že 103-79-7 je v Číně zakázaný a ano, pravděpodobně někteří dodavatelé riskují a prodávají zakázané CAS, ale v tom případě jsou dodavatelé uznávanými výrobci a je nemožné, aby tam vyráběli a prodávali zakázané CAS, v Číně jsou za to vážné důsledky a jejich obchod s prekurzory je dost velký na to, aby ho prodej zakázaného výrobku poškodil.

Každopádně je to jen můj názor a mohu se mýlit, jen chci ušetřit ztracený čas ostatním uživatelům.
pokud se někomu podaří nakoupit P2P přímo od těchto dodavatelů v Číně, prosím zveřejněte to, protože by to bylo přinejmenším zajímavé.
Díky.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
I,myslím, že někteří.. Bro!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Byl jsem s nimi ohledně toho také v kontaktu, kdy jsem dostal stejnou odpověď, že není skladem a že uvedený produkt odstraní...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
S čínskými dodavateli spolupracuji již více než 15 let. Nikdy jsem se nesetkal se zakázanými položkami při prodeji od běžných prodejců.
Všechny pochybné nabídky jsou obvykle podvod.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Je nyní efedrin v Číně zakázaným produktem? V Indii?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Efedrin v čisté formě je zakázán ve všech zemích, které ratifikovaly Úmluvu OSN o drogách. V některých zemích, například v Indii a Bangladéši, je však možné získat léky obsahující efedrin. Takové zdroje nejsou vhodné pro rozsáhlou syntézu, ale pro malá množství je zcela možné je použít. Výroba meth efedrinu poskytuje výhodu v podobě D-izomeru.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Napíšete mi Pm a nasměrujete mě správným směrem?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Zajímalo by mě, jestli existují nějací prodejci, kde bych mohl koupit jen čistý efedrin / pseudoefedrin, jód a červený fosfor. Místo čištění pilulek a škrábání krabiček od sirek.

Cesta P2P je srovnatelně docela pracná a ještě by se muselo izolovat Dextro.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Některé léky obsahující efedrin jsou dostupné i v Číně. Volný prodej, bez lékařského předpisu.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kde a jak to do nás dostat, aniž by to zvedlo obočí?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Samozřejmě, že jsou Mohu vám poslat seznam CAS a zkuste si je koupit v Číně a uvidíte.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Další falešná nabídka:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Jo, to samé jsem dostal už před chvílí, stará známá návnada.
 
Top