p2p racemický meth rychle taje a velmi pomalu mrzne. byl rekrystalizován acetonem. Ví někdo proč? Pokud budu řezat s Msm nebo něčím jiným, wi

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
p2p racemický meth rychle taje a velmi pomalu mrzne. byl rekrystalizován acetonem. Ví někdo proč? Když budu řezat Msm nebo něčím jiným, vyřeší to problém?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
76
Reaction score
50
Points
18
Dobrý den, máte na mysli směs sestávající z metamfetaminu a P2P?
Snad metamfetaminovou volnou bázi?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Ano, udělal jsem to pomocí kyvadlové cesty benzaldehydu. Byl zplyněn v toluenu a převeden na formu soli. Ve formě soli má nízký bod tání a dlouhou dobu tuhnutí. Zajímalo by mě, jestli je rozdíl v bodech tání a tuhnutí, když je racemický a izomerizovaný.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
MSM má o dost nižší teplotu tání než pervitin. Vyráběl jste osobně tento pervitin? Musíte provést test tání, k němuž najdete návod ve fóru analytické chemie. Sedím na hajzlu ve 3:47 ráno, ale vzpomínám si, že pervitin taje při 167 (165?) °C, pokud dostanete výrazně jiné číslo, je něco špatně ( mějte na paměti, že je to měření na úrovni moře, takže bude o něco nižší v závislosti na vaší nadmořské výšce) edit, měl bych také zmínit, že aceton je skvělý při odstraňování MSM konkrétně z pervitinu, ale neodstraňuje nic moc jiného.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Řekněte mi více o "rekrystalizované acetonem". To jsem zprvu nezachytil. Metamfetamin je v acetonu špatně rozpustný. 1 g/100 ml. Což znamená, že obvykle všechno, co se v acetonu rozpustilo, nebyl pervitin. Aceton se nalije na metamfetamin nebo se do něj dá a odfiltruje se zpět. Nerozpouští se ( pokud jste nepoužili hodně horký aceton nebo aceton, ve kterém byla voda. K čištění pervitinu byste měli používat malé množství studeného bezvodého acetonu).
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
69
Points
28
Obvykle 2solventní rekrystalizace spolu s horkou filtrací mi připadá poměrně jasná, co tam máte za blbosti
 
Top