Náplně tablet?

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Nedávno jsem si lisoval vlastní speed tablety, jsou to 8mm tablety s dávkou 35 mg v každé tabletě, což znamená, že mám zhruba kolem 265 mg na tabletu, které musím nahradit nějakým plnidlem, udělal jsem si nějaký průzkum a doposud jsem používal laktázu, ale mám pochybnosti, že je to nejlepší, protože tablety zůstávají s konzistencí podobnou spíše tabletám s elektrolytem než typické tabletě, lol.

Provedl jsem nějaký výzkum a zjistil, že mikrokrystalická celulóza je pravděpodobně dobrá sázka, ale jen mě zajímalo, jestli někdo tady má nějaký příspěvek.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
No, udělal jsem nějaký další výzkum a myslím, že jsem teď dostal do hlavy docela dobrý poměr, hmotnost tablet bude kolem 300 mg, plán je následující

15% (45mg) amfetaminu
5% (15mg) mého pojiva, v mém případě to bude methylcelulóza, potřebuji to, protože stlačím pilulky při nižším tlaku, abych zachoval své vlastní raznice.
80 % (231 mg) plnidla, v mém případě to bude pravděpodobně mikrokrystalická celulóza.
To nezahrnuje potahování, protože pravděpodobně použiji buď šelak, nebo HPMC. případně je mohu jen vyleštit, protože mám tumbler, který by na ně měl fungovat.

Dejte mi vědět, co si myslíte.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
mírná aktualizace, MCC bylo těžké sehnat v množství, které jsem potřeboval, takže jsem ho nahradil sorbitolem a škrobem, udělal jsem test a jejich stlačením dohromady vznikne tableta slušné tvrdosti, kombinací s tenkým šelakovým potahem získaly tablety pocit dobré tuhosti a díky potahu už nezanechávají na prstech zbytky prášku, to všechno proto, že si teď nemůžu dovolit pořádný lis s vlastními kovovými raznicemi lmao, místo toho používám 3d tištěné formy lisovaných tablet a odlévám je pomocí vysokopevnostní epoxidové pryskyřice, což mi snižuje náklady na vlastní tvary a raznice z přibližně 120 za raznici na přibližně 0.53 centů za die, Jsou náchylnější k rozbití, ale celkově je svoboda vytvářet vlastní raznice, kdykoli chci nový design, výhodnější.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Doufejme, že až získám dobré spojení pro amfetamin, budu schopen vyrobit dostatek vzorků, abych mohl rozdat nějaké vzorky :) (ale bude to pouze UK -> UK).
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Jaký typ tablet chcete vyrobit? Chcete, aby vypadaly jako tablety Adderall?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Vytvořil jsem již několik návrhů razítek a směřuji spíše k tomu, co obvykle vidíte u XTC, tedy k vlastním otiskům a designu, nerad bych lidi klamal speedem převlečeným za Adderall, i když jde funkčně o totéž, zejména když používám dokonce sulfát.

ale jo, nemůžu to zaručit na 100%, protože je těžké testovat různé izomery od sebe, na většině testů se metamfetamin a všechny ostatní amfetaminy jeví jako prakticky totožné, i když znám výrobní linku mých současných zdrojů, takže alespoň prozatím můžu ujistit, že je to sulfát... no, alespoň nemám chromatografické zařízení, takže jsem omezen na činidla pro testování mých věcí.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
ale můj motiv není daleko od pravdy, sám mám diagnózu ADHD, ale kvůli užívání jiných drog jsem byl odstaven od předepisování amfetaminů, takže součástí důvodu, proč je vyrábím, je především levná alternativa, možná ne tak bezpečná, ale nakonec jsou to oba amfetaminy.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Na základě výstupu, který bych mohl vytvořit, bych je v budoucnu klidně prodával za cenu kolem 1 GBP za pilulku, což si myslím, že je spravedlivé vzhledem k tomu, že je lisuji ručně, a musím mít nějakou motivaci riskovat.
Ale nejdřív začnu se vzorky, abych si vybudoval nějakou důvěru.

ale nejdřív musím zdokonalit proces.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Jakmile seženu dobrý lis, o kterém si myslím, že je dostatečně kvalitní, pravděpodobně sem pošlu obrázky, s mým dávkovým lisem můžu vyrobit nanejvýš 18 tablet najednou, časově náročná část je jejich potažení šelakem, chtěl jsem použít polyethylenový povlak, ale šelak je levnější a o něco jednodušší na správné potažení, také nebude bránit vstřebávání amfetaminu, takže by to mělo působit podobně jako IR pilulka.
 
Top