Přejděte na MDA

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Helional mnohem levnější způsob
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Zde bude fungovat leuckartova reakce nebo tvorba oximů a následná redukce jako některá z běžnějších metod, jak se dostat k sekundárním aminům.

Pokud to zní chytře, není tomu tak. O skutečné chemii vím prd, jen o běžných cestách k našim oblíbeným drogám, které jsem získal z četby.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Ahoj, díky, u leuckartovy reakce mi můžete říct, kolik je kterého produktu a při jaké teplotě, kolik hodin a co dál ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ne, jak jsem již řekl, nejsem chemik. Četl jsem, že to dělají jiní lidé, takže si budete muset najít to, co jsem četl, nebo podobné. Na některé věci si musíte přijít sami.

Podívej se sem, hledej "leuckart", možná ti to bude stačit.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Helional, jeden hrnec od aldehydu k amidu. Zpracujte si je. Máš toho hodně načteno, příteli.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Vím, jak to udělat, je to opravdu jednoduché udělat helional 1l stojí 80€ ostatní chemikálie jsou opravdu levné a nepotřebujete žádné laboratorní vybavení.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
PMK -> Hg/Al nebo [Ga+]/Al -> ethylamin nebo nitroethan.

Také na hrncích.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Několik věcí je zde uvedeno.

Zaprvé, pokud se nemýlím, nikdy nebylo dostatečně prokázáno, že by na tomto typu substrátů fungoval amalgám galia a hliníku.

Za druhé, ethylamin vytvoří MDEA, pokud se nemýlím.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
S ethylaminem jsem to nezkoušel, ale v knihách o nějakých fenetylaminech od schrukzina nebo tak nějak podobně, které strýček hnilička používá k výrobě MDA, používají ethylamin.

Nitromethan se redukuje na monomethylamin.
Nitroethan se redukuje na ethylamin.

Za druhé redukce Ga/Al fungují s P2P.
Úspěšně jsem ho redukoval na meth-base.

Musíte přidat jód. Pokud přidáte jód a zahřejete gallium na teplotu tání, reakce se spustí.
-Také jsem použil chlorid galia

Vtipné na tom galliu je také to, že na rozdíl od rtuti vám neplýtvá/nezkurví všechen Al. Samotná reakce, jakmile ji přefiltrujete a dáte na louh, získáte čirý načervenalý olej, ale pozor, reaguje VELMI ektotermicky, mnohem více než Hg/Al, což vám opět způsobí okamžité sjetí viz příloha.

Nechtěl jsem se znovu zmínit, protože když jsem se zmínil někdo jiný na tomto fóru sed to je nemožné.

To samé sed o P2P z kyseliny fosforečné a kyseliny sírové je stejné. NENÍ. Když chcete P2P z kyseliny sírové, jak můžete přímo louhovat z reakce místo nessencary extrakce.
Vg4zL61SVa


Když provádíte redukce P2P bez hydrogenace Pd/C, nemůžete ho z reakce vyluhovat , pokud ho po vyluhování neextrahujete. P2P přeměněný z kyseliny sírové DĚLÁ.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Můj krátký výzkum zjistil, že ethylamin nepovede k MDA, ale k MDEA.

Amoniak je náhradou methylaminu za vznik mDA při redukci amalgámu. Reakce je mnohem méně účinná, ale myslím, že byl zaznamenán nějaký nízký výtěžek.

Přemýšlejte o tom. Z methylaminu vzniká methylamfetamin. Z ethylaminu zřejmě musí vzniknout ethylafetamin.

Pokud jde o gallium, nahlaste o něm vše, zejména přes vespiary. To je velmi dobrý objev, předpokládám, že funguje na p2p, aby vznikl pervitin, co třeba MDp2p?
 
Top