• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Pomocníci

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Hledám dobrovolníky, kteří jsou ochotni podpořit logistický rozvoj v naší zemi.
Potřebujeme lidi, kteří by vyzvedávali balíčky mrtvé schránky, zanechávali mrtvou schránku a posílali malá množství poštou/kurýrem.
:)
Brzy bude výrobků více - ti, kteří se zapojí, mohou počítat s odměnou, pomocí s chemií a možností vybrat si, "co by mělo být dál" Pokud se chcete podílet na misi, která má usnadnit přístup ke kvalitnímu výrobku, protože si myslíte, že by to tak mělo být, a je to nedůstojné toho, jaké výrobky jsou k dispozici na místních trzích - pak mi napište.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ale vaše cena ve vaší zemi za 1 kg cmc je nízká dealer vzít kde cena je nízká forma ho není problém krystal je Hnědožlutá cena třeba nízká. Chceš být kingpin, jak vidím.
Očekávejte až 20 let ve vězení a ušetřete méně než 50k € za jídlo právníka ve vězení. Výroba, obchodování, účast ve zločinecké skupině, minimálně 10 let vězení. Takových laboratoří chytí u vás každý měsíc několik, nemyslete si, že budete výjimkou, každá chemická firma je pod dohledem, když si objedná větší zásilku chemikálií. Dva teď mohou sledovat váš telefon nebo zařízení, které používáte. Na výrobu 6 kg potřebujete 100litrový skleněný reaktor. Další cmc stojí 300€ 100g, tak kolik by musel stát ten váš, abyste zaplatili lidem za mrtvou schránku a dopravu?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
není třeba dělat ve velkém měřítku, jen koncept, ostatní mohou pokračovat nebo se připojit k tomu samému, každý si může najít místo, pak mohu odejít, ale nápad bude fungovat sám. Mnoho pple má problémy s kvalitou, takže je na čase, aby vzali část do svých rukou a pustili se do vlastní syntézy, ale ne každý to udělá, jsou potřeba i ostatní
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
To je velmi pravdivé, co jste řekl, pokud si vzpomínám, bylo to stejné před 10 lety v té nemocné zemi, nemyslím si, že se to zlepší, určitě je to teď nejhorší...
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Není to tak špatné, má to spoustu kladů (chemické právo)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Člověče věř mi, že v době, kdy policisté a orgány činné v trestním řízení kontrolují zákon/výrobky/důkazy, tam budeš čekat ve vězení na výsledky až 9 měsíců. bezpochyby.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Zní to trochu neuvěřitelně, ale takhle to fungovalo, když jsem tam žil. asi se to ještě moc nezměnilo. a vězení v Polsku ve srovnání s Británií není tak super, britské věznice jsou ve srovnání s polskými jako nízkorozpočtové dovolené.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Onkly se změnil zákon, že není nelegální vyrábět drogy teď :)
pple přestal pěstovat konopí, místo toho dělají syneththic, který se aplikuje na cbd, hromadné laboratoře nakupují po jedné stránce a policie jen sleduje, kteří kluci zase nakupují hromadné abmount a jdou to rovnou syntetizovat, jak se domnívám
kvalita produktu v ulicích nemůže být nižší, než je teď. Záleží jen na ceně, protože kromě ní to nic nereguluje.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
v PL někdy nezáleží na tom, zda je to legální, nebo ne, stejně jste podezřelí, i když jste průměrný civilista, který nic nedělá.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Slippery slope v této části EU. věřte mi.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
jeho becasue goverments cant make drugs legal and law for that was very good to make pple go into syntehsis, see on poland who get caught. Lidé, kteří si koupili 100 kg prekurzoru a 200 l metylaminu a začali vyrábět ve velkém s návodem, který si koupili přes internet, a jenom takoví lidé byli chyceni. Nemyslí si, že mohou dělat optimální práci, rozpouštědla se dají destilovat, místo aby se uchovávala doma, dělají "laboratorní" kanystry, které se dají roztavit.
Kvalita výrobků je nejnižší, protože záleží jen na nízké ceně. Zákon stále není dost dobrý na to, aby to skončilo, pokud se podíváte na tuto stranu :)
má také spoustu otvorů, které jsou možné, aby pple mohl dostat činidla/rozpouštědla.
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tbh. neber si to osobně ani špatně, ale Ty znáš statistiku a teorii, já a OP výše asi známe realitu takovou, jaká je...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Vím, co máte oba na mysli
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
v podstatě je Polsko tak trochu Divoký východ, právo je teorie, pouze teorie. je to trochu jako snažit se založit vlastní firmu v Jižní Americe... co víc říct, možná Vám to jiné póly vysvětlí lépe ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nejsem žádný velký :). Nejsem žádný existent ve srovnání s trhem s léky v Polsku a nikdy se to nezmění.. Jde o to najít další, kteří smýšlejí stejně, a není jich mnoho. Nevytvořil jsem tento příspěvek, abych nabídl připojení ve velkém měřítku celé zemi opp.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Abych Ti trochu napověděl, byl jsem na policii (doma i v práci) jen proto, že jsem pravděpodobně něco měl. to něco bylo 0,2 g trávy, nikdy jsem nic neprodával ani nevyráběl, jen proto, že to pro ně bylo možné, aby policisté získali skóre a bonus...
Člověče, zatkli mě jako správnýho gangstera za nic.....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
A naštěstí mě po pár dnech propustili, bez jakékoliv omluvy. ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Vím, jak to někdy vypadá... Co vám mohu říci
Měli v hlavě nějakou vizi a dokázali to.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Opravdu, přesně tak, tak se teď podívejte na to, co jste napsal o chemickém zákoně, takhle to prostě nefunguje...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
No, měl jsem na mysli vlastně některé konkrétní aspekty, ale mohlo by to být mnohem horší, než to je, a pravděpodobně to bude pro pple, který vyrábí.
Právo v právní sekci o chemii a živnostech je buissness oppurtunity v naší zemi.
 
Top