Historie cen pro Norco/Oxy

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Opioidy dělám a prodávám již více než 25 let. Od té doby, co jsem začal, ceny vyletěly nahoru. Zajímalo by mě, jaké jsou ceny v celé zemi a zda byly stejné. V letech 1998-99, kdy jsem poprvé dělal Vicodin, byly 7,5/750 a stály asi 50 centů za pilulku. Zhruba do roku 2004 stály ceny 10/650 Loratabu nebo Hydrocodonu na venkově na středozápadě, odkud pocházím, asi 1,50-2$. Rychlý posun vpřed do roku 2007 se cena pohybovala od 3-4 dolarů za pilulku a v letech 2009-2010 se blížila 5 a 6 dolarům za pilulku za stejné pilulky. V letech 2012 -2020 se cena 10/325 Norco a Oxy zvýšila z 6 dolarů na přibližně 1 dolar za mg. Dnes je průměrně 12-15 dolarů za pilulku za 10 mg a za 30 mg oxy 30-35 dolarů v závislosti na oblasti. Nabídka je omezená a poptávka stejně vysoká, ale na mnoha místech dnes lidé kvůli ceně dávají přednost lisovaným tabletám před pravými. Je někdo obeznámen s různými cenovými požadavky ve své oblasti světa? Jsou podobné?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Osobně jsem nikdy nepatřil k těm, kteří by zneužívali opioidy, ale chronická bolest mě v poslední době nutí hledat (smíšená s válkou proti práškům proti bolesti, dr. se je bojí předepisovat) Vláda vytvořila imbargo tím, že je tak silně reguluje. Když si nekoupím každou pilulku, kterou mi chce někdo prodat, tak za mnou čeká někdo, kdo si je koupí. Zdá se, že ještě před pár lety jsem kupoval 5/325 za 5 Kč, ale v současné době mě za ně ohýbají po 8 Kč. Za tu cenu je beru jen když je opravdu potřebuju. 16 dolarů by mohlo vzít hranu, nebo 20 dolarů. nTyto pilulky stojí méně než 1 dolar, pokud máte předpis. Lisované m30, které jsem si koupil, nebyly vůbec opioidy. Jsou to benzo a tyhle sračky nemůžu dát pryč. Vezmeš si je a máš akorát bolesti a jsi sjetej jak sviňa, což ti nijak nepomůže.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Osm dolarů za 5 mg je vysokých, ale zdá se, že průměrných. Obvykle prodávám 7,5 mg za 9 nebo 10 dolarů a 10 mg za přibližně 14 dolarů, ve velkém za 12 dolarů. Často mě překvapuje, kolik lidí dává přednost Norcu před oxy, když oxy je za $ více a jsou obvykle levnější než 1 dolar za mg. Heroin je nejlepší volbou pro uživatele s vysokou tolerancí, jako jsem já, ale nakonec bych vyměnil všechno, co mám, za surové opium. Vždycky to byl můj oblíbený druh, ale už mnoho let jsem žádný neviděl.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jsem si téměř jistý, že všechno "opium", které jsem kdy viděl, bylo pravděpodobně kadidlo a jen mě sjelo nedostatkem kyslíku :D červených krystalků a černého dehtu, ale ani to jsem už přes 20 let neviděl. Jsi v USA, takže tam, kde jsi, budou růst. Semínka v obchodě s potravinami jsou přesně ten samý druh, který pěstují v afganastánu. Jejich pěstování je naprosto legální, dokud vás nepřistihnou, jak se z nich snažíte sjet.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
"Červený kámen" s velkou pravděpodobností nebyl pravé opium, ale určitě dobře chutná. Mnohokrát jsem uvažoval o jeho pěstování, ale nikdy jsem to nezkusil. Jednou ho určitě zase najdu, a až ho najdu, tak ho vykouřím.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Máte bláznivé ceny pro OXY
Raději si najděte prostředníka a kupte si ode mě metadon.
Je levnější a silnější.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ceny kyslíku v USA jsou bohužel všude šílené. Zajímavé je, že moje ceny jsou levnější než průměr, který v některých oblastech činí 1 dolar za mg nebo více. S metadonem jsem velmi dobře obeznámen. Sám jsem si ho podával 2krát denně před více než 14 měsíci a absťák po něm je to nejhorší, co jsem kdy v životě zažil (kromě benzo). Odvykal jsem od heroinu, oxy, suboxonu, pervitinu, benzo, alkoholu, od všeho dlouhodobě v určitém okamžiku. Metadonu se vyhýbám jako čert kříži, ale prodává se. Tam, kde jsem, se metadonová tekutina prodává za 40-50 dolarů asi za 5-6 ML.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ano, odvykání benzo je nejtěžší...

(40-50 dolarů za asi 5-6 ML.).......Oh my GOOD
To je šílené!!! 25-30 mg za 40-50 dolarů! To je 1,6 dolaru za miligram!
Balím si kufry a jdu obchodovat do USA ! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Pokud máte stálé zásoby oxy/methadonu, je to určitě místo, kde si vyděláte $. Vzpomínám si, že jsem dostával 10mg tablety methadonu asi za 4 $ za pilulku, ale to bylo před lety a byl to dobrý přítel. Prodal mi svůj 10mg oxy za 5 dolarů a to bylo v době, kdy se pohybovaly v průměru kolem 8-9 dolarů za 10mg. Samotné léky jsou extrémně levné v lékárně se skriptem, ale na ulicích je to směšné. Vláda zde tvrdě potlačila opioidy a nedostatek skutečných léků vedl k tomu, že ulice zaplavily lisované pilulky / fent a další věci.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ano, mám stálé a dobré zásoby metadonu na skladě! :)

Vláda jako vždy.
Problém nevyřešila, ale vytvořila lidem spoustu dalších problémů.
 
Top