Question Fialový metamfetamin po zahřátí zezelená.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Můj přítel si včera koupil fialový práškový pervitin, (ano, jsem si jistý, že je to pervitin) a poté, co jsme kouřili v dýmce, se tyto skvrny od pervitinu časem změnily v zelené... Účinky byly docela překvapivé...
Ale chci vědět, z jakých prekurzorů se tento pervitin vyrábí. Nechci vyrábět fialový pervitin, ale pro mou zvědavost by mi tu mohl nějaký odborník napsat odpověď. Předem děkuji za váš čas;)
 

Attachments

  • MpAlreo1iT.png
    MpAlreo1iT.png
    2.4 MB · Views: 47
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Myslím, že stejně jako ostatní met. P2P nebo efedrin. Barva je s 99% pravděpodobností potravinářské barvivo.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ahh okey, ale jak to může změnit barvu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Působení vzduchu, teplotní rozklad. Nejsem si jistý.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pro mou chabou mysl je zajímavé, že mi tyto barvy připomínají lakmusový papírek. Všiml jsem si, že pod UV světlem meth světélkuje lehce do růžova, ale když se namočí, změní barvu na zelenou. Hádám, že jde o disociaci, která náhodou vypadá téměř přesně jako reakce kyselých solí a zásad na lakmusový papírek. Předpokládám, že při disociaci by meth ztratil Cl a držel by se H. A deprotonace by vzala H+ a Cl-?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Včera jsem se ptal jednoho starého výrobce pervitinu a on říká, že to je pravděpodobně z HCl a cl ve vodě.
Ale nevysvětluje, proč to změnilo barvu po ~140C°.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
@HerrHaber Tuhle jsem si říkal, řekněme, že mám ve vodě trochu kokainu hcl. Je to kokain +1
Předpokládám, že konvenci +1 znáte. Je tedy můj disociovaný kokain stejně citlivý molekule jako kokain základní, protože ztratil cl-, nebo si zachovává proton someho preotect?
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Takže v dobách, kdy se všechny pilulky daly vytáhnout jen vodou, vyráběla západní rodina Histatabs pervitin, který se po prasknutí zpět v pípě zbarvil jasně zeleně. Bylo to z histaminů, které se přenášely ve vodě. POZNÁMKA : Actifed vytažený vodou by praskl zpátky téměř do modra!!!
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ano! To se skutečně stalo!
 
Top