Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Dobrý den, hledám Amina, který má vzhled a vlastnosti metamfetaminu. Morfolin hydrochlorid je dobrý, ale jeho barva ve zkumavce nejprve zežloutne a pak zčervená. Methylamin hydrochlorid je také dobrý, ale když se rozpustí na hliníkové fólii, rozloží hliník a vzplane. Přátelé a profesoři chemie, existuje amin podobný isopropylbenzylaminu, prosím, představte ho.
 

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Fenylethylamin HCL
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Připravil jsem fenyletylamin a převedl ho na sůl pomocí kyseliny chlorovodíkové. Prvním problémem bylo, že krystalizoval, což připomínalo malé rybí šupiny, a druhým problémem v trubce bylo, že po ochlazení vypadal jako bílá sádra a krystal se nestal hvězdicovitým.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Můžete mi sdělit (nebo veřejně zveřejnit) postup, který jste použili k přípravě fenyletylamin HCl? Opravdu rád bych se o tom dozvěděl.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Takže... falešné léky? Nevím, kde jste, ale na většině míst je prodej falešných drog obviněn z docela rovnocenného trestného činu jako prodej skutečných drog. Pak zveřejní vaše jméno v místních zprávách, že jste byl obviněn z prodeje falešných drog, a lidé si myslí, že jste šmejd. Izopropylbenzylamin je úplně stejný jako pervitin, ale Číňané ho prodávají skoro zadarmo. 🤷
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Nikdo se na to neptal přestaňte odpovídat na každý příspěvek, pokud nemáte patřičné znalosti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Moje "znalosti" byly náležité. Mám uvést nějaké zdroje? Chcete "vyvrátit" můj komentář?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nebuďte kurevsky blázniví. Prodávat falešné léky. Jsi zasraný magor. KAŽDÝ ví, že prodává pravé drogy a falešné drogy smíchané dohromady.

tropí si z toho legraci: Odpověděl na otázku: izopropylbenzylamin. Možná přestaň odpovídat, když nemáš čím přispět.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Není na vás, abyste komentovali a radili, pokud máte informace, řekněte je, jinak se zadusí
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nyní budeme muset začít používat systém hodnocení. 😬
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Vyskytují se zde pouze tvrzení. Položil jsem jednoduchou otázku, ale nikdo mi nedokázal odpovědět. Většina odpovědí na těchto stránkách jsou kopie erowide, negramotný, ale s tvrzeními
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ach ano, ty otravné otázky, které jsou tak jednoduché, že je musíte položit a ještě na ně nemáte odpověď. Je mi líto, že už je to skoro měsíc a nikdo za vás nevyřešil problém, jak se chystáte provést svůj drobný podvod.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Pokud si myslíte, že průměrný člověk na tomto webu může získat užitečné informace o chemii od negramotných jako vy a vydělat peníze! Velmi vtipné a smutné. Sám jsem starším odborníkem na petrochemii. Okurka nikdy není ovoce
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
To je přiléhavý výraz pro obsluhu benzinové pumpy. "Čím můžu tenhle pervitin říznout, abych někoho oškubal?" není otázka z oblasti chemie.
 
Top